Тур вихідного дня

Послуги «Оздоровча програма»

 

Тур Вихідного дня

Якщо у Вас не має можливостей пройти повноцінний курс оздоровлення, для Вас ми розробили тури вихідного дня. Це чудовий відпочинок на вихідні, що дозволить вам познайомитись з курортом та його оздоровчими програмами. Ми пропонуємо навіть на такий невеликий строк індивідуальну програму розроблену під особливості Вашого організму з урахуванням усіх необхідних СПА-процедур і фізичної реабілітації для того, щоб максимально швидко був помітний ефект і Ви зрозуміли наскільки такі дні мають бути у Вашому особистому розпорядку. Часто трапляється так, що людина не може собі дозволити через професійну діяльність повноцінний відпочинок, але ми цьому зарадили розробивши «тур вихідного дня», де у поєднанні з чудовою природою та оздоровчими програмами, Ви одразу відчуєте ефект. А наша всесвітньо відома мінеральна вода запустить програми оздоровлення у організмі, ретельно підібрана дієта та умови проживання і оздоровлення дозволить накопичити величезну кількість енергії для подальшого життя.

Завітайте до нас та переконайтесь.

 

Лікувальний одноденний комплекс «День здоров’я»

Спеціально розроблено три варіанта проведення такого дня, щоб помітно відчути ефект.

Перший варіант: прийом висококваліфікованого лікаря-терапевта, внутрішній прийом мінеральної води, фітококтейлі, загальна магніотерапія, гіперборична оксігенація (лікувальний сеанс у барокамері), сеанс пневмопресінгу, лікувальний басейн з мінеральною водою, а також відвідаєте процедуру підводного душу-масажа з пірозонами.

Другий варіант: прийом лікаря-терапевта, вживання мінеральної води, вживання фітококтейлів, пневмопресінг, барокамера, неймовірний басейн з мінеральною водою з різноманітними системами, приймите оздоровчу ванну «Цариця Сходу» (подібну приймала відома Клеопатра), солярій, фіш-пілінг рибками Гарра-Руфа.

Третій варіант: прийом у лікаря-терапевта, вживання мінеральної води, лікувальний басейн з мінеральною водою, також попаритесь у сауні, приймите перлинно-бішофітну ванну з хромотерапією, відвідаєте фіш-пілінг з рибками.

В будь-якому разі жоден з варіантів не залишить вас байдужим і для вас такі дні стануть необхідністю, яка приносить здоров’я.

 

Дводенний тур «Відпочинок і здоров’я»

Уявіть собі, що лише за два дні Ви отримаєте набір макро- та мікроелементів, споживаючи нашу цілющу воду. Наберетесь сил у басейні з мінеральною водою, де і каскадний потік, і зворотна хвиля, і джакузі, отримаєте пасивне виправлення хребта, потрапите на магнітотерапію та пролікуєтесь у барокамері. А наші ванни взагалі піднесуть імунітет на нову планку у поєднанні з кріосауною і навіть рибки для фіш-пілінгу приберуть зайве, залишивши вашу шкіру у первозданному вигляді. Прокачаєтесь у тренажерному залі, відвідаєте денс-терапію. Ці два дні будуть настільки насиченим, а ефект потужним для вашого організму в цілому. Така програма і оздоровить, і познайомить Вас з нашими наробками та науковими дослідженнями, адже ми не просто набір процедур, ми потужна установа, яка продукує красу та довголіття нації в цілому.

 

Триденний тур вихідного дня «Відпочинок, бадьорість і здоровя»

Висококваліфікований лікар-терапевт не дасть можливість Вам нудьгувати ці три дні. Адже Ви відвідаєте басейн з мінеральною водою, де є все що тільки можна уявити і навіть система зворотної хвилі. Нап’єтесь мінеральної води,  що збагатить ваш організм цілющою силою природи. Виправите собі хребет, пройдете аквастеп. Загальна магнітотерапія, перлинно-бішофітна ванна, кріосауна, тренажерний зал. Це потужний поштовх для вашої імунної системи, що відчутний одразу.

 

 

Тижнева програма «Підніми життєвий тонус»

Це не просто назва, а цілих п’ять варіантів комплексів процедур з урахуванням особливостей вашого організму, адже  наш лікар-терапевт підбере індивідуально програму для Вас особисто. В цей курс входять підводні масажі, хромотерапії, магніторерапії, перлинно-бішофітні ванни, гідролазерні душі, ароматерапія, гідроколонотерапія, пневмопресінг, лікувальні клізми, фіш-пілінг. У вашому розпорядженні тренажерні зали і різноманітні ванни. Ця програма дозволить ва відчути життя з його позитивної сторони і відпочити від гуркоту великих міст і швидкого ритму життя.

 

Триденний діагностичний пакет «Для чоловіків»

Розроблений для чоловіків без зайвого клопоту і в спокійних умовах пройти повний комплекс досліджень. У складі діагностичної програми ми пропонуємо прийом у висококваліфікованого лікаря-уролога з повним ЛНТ-тестуванням пацієнта, аналізи сечі, клінічний аналіз корові та аналіз крові на вміст цукру з навантаженням та без, простатоспецифічний антиген, тестостерон, ліпідограмму, креатінін, УЗД передміхурової залози, сечового міхура з визначенням залишкової сечі, УЗД нирок, аналіз соку передміхурової залози, бактеріальний посів, перевірка мікрофлори, чуттєвість до антибіотиків, ректороманоскопія. А достойно закінчити  програму можна у лікаря-уролога, що надасть кваліфіковану інтерпретацію аналізів, а також необхідні рекомендації, визначить урофлоуметричний індекс. І це все за три дні поєднуючи з чудовим відпочинком.

 

Оздоровча програма для жінок «Лікування гінекологічних захворювань та безпліддя» (розрахована на 12 днів)

Програма включає у себе прийом і консультацію у висококваліфікованих гінеколога і терапевта, огляд і УЗД статевих органів спеціальним датчиком, мазки на флору, комплекс аналізів крові, в тому числі на цукор, статеві гормони, різні інфекції, печінкові проби, клінічні досліди сечі, ЕКГ. Високий лікувальний ефект забезпечує курс пневмопресінгу і барокамери, мікроклізми з відварами протизапальних трав, ультрафонофорез з гідрокордизованою мазю на нижню частину живота та грязевими тампонами і бактеріальними препаратами «Наріне» різними аплікаціями, лікуванням у вихорній гідрофотомагнітній ванні «Купава» та перлинній ванні з хромотерапією, підводним душем-масажем, гідролазерне зрошування. Завершать програму підготовка рекомендацій відносно подальшого лікування при необхідності та повна інтерпретація аналізів. Ефективність цієї програми підтверджує статистика, адже щорічно десять дітей народжується у сім’ях з діагнозом безпліддя, які лікувалися у нас. Ми в прямому сенсі допомагаємо народжувати наше майбутнє.

 

Комплексна програма схуднення «Ідеал»

Дана програма включає у себе консультації висококваліфікованих лікаря-дієтолога, лікаря-психотерапевта, обов’язкове обстеження, електрокардіограму, аналізи крові загальні і на цукор, холестерин загальний,  бета-ліпопротеїди, триглециріди, аналіз сечі, ректороманоскопію, а також різноманітні УЗД. Висока ефективність даного курсу досягається комплексним підходом до харчування, фізичних навантажень, щоденної ранкової гімнастики, заняття лікувальною гімнастикою у групі «корекція ваги», заняття на тренажерах, денс-терапія, лікувальний басейн, пасивна корекція фігури, а також інші програми, що включають три варіанти.

Перший варіант: циркуляційний душ, підводний душ-масаж, загальномагнітна терапія, пневмопресінг, голкорефлексотерапія, промивання кишечнику мінеральною водою, масаж спини.

Другий варіант -  душ шарко, підводний душ-масаж, барокамера, загальна магнітотерапія, пневмопресінг, кріосауна, голкорефлексотерапія, промивання кишечнику мінеральною водою.

Третій варіант -  гідроколонотерапія, деші шарко та підводні душі, загальна магнітотерапія, пневмопресінг, кріосауна, голкорефлексотерапія, масаж спини.

Окрім цього Вам буде запропоновано комфортабельний відпочинок у номерах на Ваш вибір. Краса та здоров’я – наша кваліфікація і ми з радістю Вам допоможемо бути здоровим та жити в гармонії без хвороб.

To Top