Санаторно-курортне лікування

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.

Санаторно-курортне лікування на курорті «Миргород» - це оптимальне поєднання потужних природних лікувальних чинників та можливостей найсучасніших методик і обладнання в комплексному лікуванні не тільки основного захворювання, а й в оздоровленні всього організму. В його основі:

  • цілющі властивості всесвітньовідомої Миргородської мінеральної води та унікальних лікувальних грязей з місцевого родовища
  • помірний клімат і прекрасні можливості для активного відпочинку
  • ошатні курортні парки з кришталево чистим повітрям
  • дієтичне харчування екологічно чистими продуктами
  • найпотужніший у Європі лікувально-діагностичний комплекс, який об’єднує більше 300 видів процедур і обстежень
  • комфортний відпочинок і добре організоване дозвілля


які дають неперевершені результати в оздоровленні організму, відновлення позитивного сприйняття світу і впевненості у майбутньому.

Наукові дослідження і столітній практичний досвід доводять, що для ефективного оздоровлення надзвичайно важливий саме комплексний підхід. Наприклад, якщо говорити про оздоровлення опорно-рухового апарату, необхідно і відновлення нормального обміну речовин, і максимальне забезпечення організму мікро- та макроелементами (мінеральна вода, лікувальна грязь, збалансоване дієтичне харчування), і активізація відновлення хребта та суглобів, а тут висококваліфіковані інструктори підберуть індивідуальний комплекс лікувальної гімнастики, лікарі за необхідністю запропонують або пасивне витягнення хребта за допомогою швейцарських поясів «Айрекс» у лікувальному басейні, або сухе активне витягнення з вібромасажем та локальним механічним впливом на відділи хребта на найсучаснішому тракційному ліжку, пневмопресинг, ударно-хвильову, загальну магніто- та кріотерапію, тобто комплексне поєднання різних процедур та методик, які потрібні в кожному конкретному випадку. А трохи пізніше буде дуже корисною і денстерапія у прекрасному танц-холі Палацу культури курорту, яка теж включається в оздоровчий процес. І такий комплексний підхід до ефективного оздоровлення забезпечений по кожному напрямку оздоровлення. А головне в ньому використовуються найбільш корисні для організму природні лікувальні чинники, які виключають побічні шкідливі наслідки. Люди отримують реальний і найцінніший результат від лікування на курорті, і цей результат стійке покращення здоров’я.

To Top