Санаторно-курортне лікування

Санаторно-курортне лікування на курорті «Миргород» - це оптимальне поєднання потужних природних лікувальних чинників та можливостей найсучасніших методик і обладнання в комплексному лікуванні не тільки основного захворювання, а й в оздоровленні всього організму. В його основі:

  • цілющі властивості всесвітньовідомої Миргородської мінеральної води та унікальних лікувальних грязей з місцевого родовища
  • помірний клімат і прекрасні можливості для активного відпочинку
  • ошатні курортні парки з кришталево чистим повітрям
  • дієтичне харчування екологічно чистими продуктами
  • найпотужніший у Європі лікувально-діагностичний комплекс, який об’єднує більше 300 видів процедур і обстежень
  • комфортний відпочинок і добре організоване дозвілля


які дають неперевершені результати в оздоровленні організму, відновлення позитивного сприйняття світу і впевненості у майбутньому.

Наукові дослідження і столітній практичний досвід доводять, що для ефективного оздоровлення надзвичайно важливий саме комплексний підхід. Наприклад, якщо говорити про оздоровлення опорно-рухового апарату, необхідно і відновлення нормального обміну речовин, і максимальне забезпечення організму мікро- та макроелементами (мінеральна вода, лікувальна грязь, збалансоване дієтичне харчування), і активізація відновлення хребта та суглобів, а тут висококваліфіковані інструктори підберуть індивідуальний комплекс лікувальної гімнастики, лікарі за необхідністю запропонують або пасивне витягнення хребта за допомогою швейцарських поясів «Айрекс» у лікувальному басейні, або сухе активне витягнення з вібромасажем та локальним механічним впливом на відділи хребта на найсучаснішому тракційному ліжку, пневмопресинг, ударно-хвильову, загальну магніто- та кріотерапію, тобто комплексне поєднання різних процедур та методик, які потрібні в кожному конкретному випадку. А трохи пізніше буде дуже корисною і денстерапія у прекрасному танц-холі Палацу культури курорту, яка теж включається в оздоровчий процес. І такий комплексний підхід до ефективного оздоровлення забезпечений по кожному напрямку оздоровлення. А головне в ньому використовуються найбільш корисні для організму природні лікувальні чинники, які виключають побічні шкідливі наслідки. Люди отримують реальний і найцінніший результат від лікування на курорті, і цей результат стійке покращення здоров’я.

To Top