Солярій-теплолікувальна процедура

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.

Солярий — теплолечебная процедура

 

Популярністю у жінок також користується солярій - теплолікувальна процедура. Кабінет оснащений апаратом Солярій «PowerTower»7200.

Солярій - це штучне сонце, при якому можна отримати красивий загар, а також лікувати шкіряні захворювання, стимулювати утворення вітаміну D3, підвищувати в крові активність ферментів та загальну кількість білка крові. Солярій має протизапальну дію та покращує обмінні процеси в організмі.

Дозовані порції ультрафіолету збільшують загальну кількість білка, вітаміну Д3, який робить міцними м'язи та кістки та допомагає боротися зі стресовими ситуаціями та депресією, в крові підвищується активність ферментів підвищується імунітет, покращується обмін речовин та загальний емоційний стан. І безумовно прекрасний зовнішній вигляд та гарний загар. Рекомендований курс 10 процедур починаючи з 4 хвилин перша і 15 хвилин до 10-ї процедури.

To Top