Ударно-хвильова терапія

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.

 

Це новітній метод вирішення різних проблем опорно-рухової системи, який прийшов до нас із Швейцарії. Спеціальний апарат створює ударну хвилю певної частоти, яка впливає на уражені тканини. Ударно-хвильова терапія руйнує мікрокристали солей кальцію, в десятки разів підсилює мікрокровотік і сприяє вимиванню солей зі зв'язок і сухожиль. Таким чином, після дії ударно-хвильової терапії органи якби очищаються і "молодіють". Потрібно лише 3-4 процедури.

 

Показання: артроз, шпора п'яти, відкладення солей в суглобах, сухожиллях і м'язах, захворювання сухожиль і зв'язок, епіконделіт, периартроз, мускульні болі, погане зрощення після переломів, лікування наслідків травм, целюліт, "кісточки" в області стопи та ін.

To Top