Озокеритотерапія

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.
Озокеритотерапия

 

Сучасна методика оздоровлення з використанням цілющих властивостей озокериту. Озокерит - гірський віск, складається із суміші церезину, парафіну, мінеральних олій та смол. Для лікування застосовують озокерит, з якого видалено воду, луги, кислоти, іноді смоли, з температурою плавлення 52 - 55°С.

 

Лікувальна дія озокериту полягає в його фізичних та хімічних якостях. Він має велику теплоємність та дуже низьку теплопровідність, деякі хімічні речовини можуть, через шкіру проникати в тканини. Під впливом озокериту розширюються додаткові капіляри, посилюється лімфовідтік, зникають застійні явища, що призводить до розсмоктування інфільтратів, справляє протизапальний ефект.

 

Особливості дії: спазмолітична, судинорозширююча, розсмоктуюча, протизапальна, трофічна, протимікробна.

To Top