Лікування мінеральною водою

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.

 

Всесвітньовідома цілюща мінеральна вода Миргородська, вживана з джерела, яке піднімає на поверхню недоторкані скарби юрського періоду, так необхідні сьогодні нашому організму, є природною мінеральною водою, яка повністю зберігає свою енергетичну структуру і насичена найважливішими для здоров'я мікро- і макроелементами в ідеальному стані для засвоєння організмом. Бювети курорту обладнані сучасною системою «Джрело-Люкс», яка забезпечує збереження всіх її цілющих властивостей. Вже через дві години після розливу вона починає частково втрачати свої цілющі властивості. Тому вживання Миргородської безпосередньо в бюветі дає найбільшу ефективність питного водолікування.

 

На території курорту експлуатуються три свердловини. Глибина свердловин від 673 до 710 метрів. Державна комісія по запасах корисних копалин України у 2000 році зробила підрахунок запасів мінеральної води миргородського родовища. Доведено, що вона гарантовано забезпечить перспективний розвиток курорту ще на століття.

Багатолітні дослідження фахівців Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації і курортології МОЗ України підтверджують, що властивості і фізико-хімічний склад миргородської мінеральної води не змінюються. Мінеральна вода має постійний хімічний склад і сталу температуру незалежно від пори року. Хімічний склад води за формулою Курлова:

Миргородська відноситься до складних фізико-хімічних подразників, які викликають важливі позитивні зміни в різних органах і системах організму, сприяють його комплексному оздоровленню. Іони хлору і натрію є основним матеріалом для шлункового соку і стимулюють секрецію шлунку. Окрім цього, іони натрію грають найважливішу роль у водному обміні організму. Іонам кальцію властива протизапальна дія, а іони магнію знижують рівень холестерину, мають жовчогінну і спазмолітичну дію, знижують збудливість центральної нервової системи. Кремнієва кислота має абсорбційну і протизапальну дію. Мікроелементи – мідь, йод, бром, фтор, залізо, які містяться в Миргородській грають найважливішу роль в життєдіяльності організму, оскільки входять до складу більшості ферментів, вітамінів і гормонів. Не менш важливою є її невисока мінералізація, адже науково доведено — чим більше загострення хвороби, тим меншою повинна бути мінералізація води.

 

Миргородська ефективно нормалізує обмін речовин, показана для внутрішнього вживання при захворюваннях органів травлення, цукровому діабеті й зовнішньо у вигляді ванн для ефективного лікування захворювань органів опори і руху, периферичної нервової системи, гінекологічних захворюваннях і, в цілому, хворобах сечостатевої системи, безплідді, а також у вигляді інгаляцій та промивань при лікуванні захворювань ротової порожнини і носоглотки.

 

Мінеральну воду призначають залежно від основного захворювання, стадії і фази хвороби, супровідних недуг, загального стану та індивідуальних особливостей реактивності організму.

 

Випита вода впливає на нервово-судинний апарат шлунка, кишок, сприяє зменшенню запального процесу в них, змінює реакцію середовища, в якому відбувається травлення, активно включається у фізіологічні процеси і насамперед у водно-сольовий та інші види обміну, впливає на ферментативні та гормональні функції організму.

 

Сьогодні «Миргородська» визнана експертами найзахищенішою від зовнішніх впливів мінеральною водою України і це важливий факт з огляду на негаразди з екологією в інших регіонах. Останні іноземні дослідження виявили в «Миргородській» 200 корисних компонентів, які сьогодні потрібні кожному! Після цього «Миргородську» назвали коктейлем здоров’я і рекомендували до прийому в усьому світі.

To Top