Лікування мінеральною водою

 

Всесвітньовідома цілюща мінеральна вода Миргородська, вживана з джерела, яке піднімає на поверхню недоторкані скарби юрського періоду, так необхідні сьогодні нашому організму, є природною мінеральною водою, яка повністю зберігає свою енергетичну структуру і насичена найважливішими для здоров'я мікро- і макроелементами в ідеальному стані для засвоєння організмом. Бювети курорту обладнані сучасною системою «Джрело-Люкс», яка забезпечує збереження всіх її цілющих властивостей. Вже через дві години після розливу вона починає частково втрачати свої цілющі властивості. Тому вживання Миргородської безпосередньо в бюветі дає найбільшу ефективність питного водолікування.

 

На території курорту експлуатуються три свердловини. Глибина свердловин від 673 до 710 метрів. Державна комісія по запасах корисних копалин України у 2000 році зробила підрахунок запасів мінеральної води миргородського родовища. Доведено, що вона гарантовано забезпечить перспективний розвиток курорту ще на століття.

Багатолітні дослідження фахівців Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації і курортології МОЗ України підтверджують, що властивості і фізико-хімічний склад миргородської мінеральної води не змінюються. Мінеральна вода має постійний хімічний склад і сталу температуру незалежно від пори року. Хімічний склад води за формулою Курлова:

Миргородська відноситься до складних фізико-хімічних подразників, які викликають важливі позитивні зміни в різних органах і системах організму, сприяють його комплексному оздоровленню. Іони хлору і натрію є основним матеріалом для шлункового соку і стимулюють секрецію шлунку. Окрім цього, іони натрію грають найважливішу роль у водному обміні організму. Іонам кальцію властива протизапальна дія, а іони магнію знижують рівень холестерину, мають жовчогінну і спазмолітичну дію, знижують збудливість центральної нервової системи. Кремнієва кислота має абсорбційну і протизапальну дію. Мікроелементи – мідь, йод, бром, фтор, залізо, які містяться в Миргородській грають найважливішу роль в життєдіяльності організму, оскільки входять до складу більшості ферментів, вітамінів і гормонів. Не менш важливою є її невисока мінералізація, адже науково доведено — чим більше загострення хвороби, тим меншою повинна бути мінералізація води.

 

Миргородська ефективно нормалізує обмін речовин, показана для внутрішнього вживання при захворюваннях органів травлення, цукровому діабеті й зовнішньо у вигляді ванн для ефективного лікування захворювань органів опори і руху, периферичної нервової системи, гінекологічних захворюваннях і, в цілому, хворобах сечостатевої системи, безплідді, а також у вигляді інгаляцій та промивань при лікуванні захворювань ротової порожнини і носоглотки.

 

Мінеральну воду призначають залежно від основного захворювання, стадії і фази хвороби, супровідних недуг, загального стану та індивідуальних особливостей реактивності організму.

 

Випита вода впливає на нервово-судинний апарат шлунка, кишок, сприяє зменшенню запального процесу в них, змінює реакцію середовища, в якому відбувається травлення, активно включається у фізіологічні процеси і насамперед у водно-сольовий та інші види обміну, впливає на ферментативні та гормональні функції організму.

 

Сьогодні «Миргородська» визнана експертами найзахищенішою від зовнішніх впливів мінеральною водою України і це важливий факт з огляду на негаразди з екологією в інших регіонах. Останні іноземні дослідження виявили в «Миргородській» 200 корисних компонентів, які сьогодні потрібні кожному! Після цього «Миргородську» назвали коктейлем здоров’я і рекомендували до прийому в усьому світі.

To Top