Магнітотерапія

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.

 

Магнітотерапія - це метод застосування з лікувально -профілактичною метою змінного низькочастотного магнітного поля чи постійного магнітного поля.

Постійне магнітне поле має коагулокорегуючу, седативну, місцево-трофічну, місцево судиннорозширюючу та імунномодулюючу дію.

Змінне магнітне поле має вазоактивну, протизапальну, протинабрякову, трофічну, гіпокоагулюючу, актопротекторну та місцево анальгезуючу дію.

Застосовується:

Захворювання системи травлення: післяопераційні набряки, стани після оперативного лікування з приводу виразкової хвороби, виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки у стадії неповної ремісії, підгострий гепатит, у тому числі й вірусний, захворювання підшлункової залози.

Захворювання опорно — рухового апарату та периферійної нервової системи: остеохондроз хребта, спондильоз, дистрофічні та запальні захворювання суглобів, переломи кісток, артрози, артрити ревматоїдного характеру, остеопороз, неврити різної локалізації, «фантомні» болі, невралгії, стани після оперативного лікування суглобів.

Захворювання серцево - судинної системи (ССС): ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба І - II ст., облітеруючий ендартериїт та атеросклеротичні оклюзії судин ніг та рук І - II ст. Хронічна венозна недостатність у тому числі з трофічними порушеннями.

To Top