Показання до лікування

ПОКАЗАННЯ: захворювання стравоходу, шлунку та 12-палої кишки запального характеру у фазі ремісії та нестійкої ремісії (хронічні гастрити, функціональні захворювання шлунку та 12- палої кишки, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки). Запальні захворювання печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів у фазі ремісії та нестійкої ремісії. Хронічні панкреатити поза фазою загострення. Захворювання кишечнику неінфекційної, не туберкульозної та не виразкової етіології в стадії ремісії. Функціональні розлади кишечнику поза фазою загострення. Стани після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунку, післяхолецистектомічний синдром поза фазою загострення). Цукровий діабет легкого та середнього ступеня важкості.

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: хвороби органів травлення в стадії загострення. Рубцеве звуження стравоходу, стриктура загального жовчного протоку і протоку жовчного міхура з порушенням прохідності. Тяжкі форми виразкових ентероколітів. Тяжкий перебіг хронічного холециститу, холангіту, жовчнокам'яної хвороби з наявністю частих затяжних і тяжких загострень, або вказівок на активну інфекцію. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ: Питне водолікування (мінеральна вода), дієтотерапія, кліматолікування, лікувальна фізкультура, лікувальні ванни, душі, торфогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, масаж живота за показаннями, психотерапія, ароматерапія, інгаляції, синглетно-киснева терапія, медична допомога при невідкладних станах.

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія, загальні аналізи крові та сечі, печінкові проби, бактеріологічне дослідження калу за показаннями; рентгенологічне обстеження органів травлення; ФГДС; рН-метрія; УЗД органів травлення, дуоденальне зондування та ректороманоскопія. Консультація стоматолога. Рентгенографія кісток і легень при невідкладних станах.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: голкорефлексотерапія, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, гірудотерапія, гідромасажні ванни, ванна "Купава", пневмопресинг, спелеотерапія, гідроколонотерапія, лікувальні чаї і киснева пінка, апаратний педикюр, кріосауна, солярій, моніторування цукру в крові, аналіз крові на гормони щитовидної залози, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД, УЗД, що не стосуються основного захворювання, гіпербарична оксигенотерапія, МРТ. Рентгенографія кісток і легень.

Крім цього на курорті працюють 16 реабілітаційних відділень, які забезпечують комплексне оздоровлення всього організму. Більш детально – Напрямки оздоровлення.

To Top