Показання до лікування

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.

ПОКАЗАННЯ: захворювання стравоходу, шлунку та 12-палої кишки запального характеру у фазі ремісії та нестійкої ремісії (хронічні гастрити, функціональні захворювання шлунку та 12- палої кишки, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки). Запальні захворювання печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів у фазі ремісії та нестійкої ремісії. Хронічні панкреатити поза фазою загострення. Захворювання кишечнику неінфекційної, не туберкульозної та не виразкової етіології в стадії ремісії. Функціональні розлади кишечнику поза фазою загострення. Стани після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунку, післяхолецистектомічний синдром поза фазою загострення). Цукровий діабет легкого та середнього ступеня важкості.

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: хвороби органів травлення в стадії загострення. Рубцеве звуження стравоходу, стриктура загального жовчного протоку і протоку жовчного міхура з порушенням прохідності. Тяжкі форми виразкових ентероколітів. Тяжкий перебіг хронічного холециститу, холангіту, жовчнокам'яної хвороби з наявністю частих затяжних і тяжких загострень, або вказівок на активну інфекцію. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ: Питне водолікування (мінеральна вода), дієтотерапія, кліматолікування, лікувальна фізкультура, лікувальні ванни, душі, торфогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, масаж живота за показаннями, психотерапія, ароматерапія, інгаляції, синглетно-киснева терапія, медична допомога при невідкладних станах.

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія, загальні аналізи крові та сечі, печінкові проби, бактеріологічне дослідження калу за показаннями; рентгенологічне обстеження органів травлення; ФГДС; рН-метрія; УЗД органів травлення, дуоденальне зондування та ректороманоскопія. Консультація стоматолога. Рентгенографія кісток і легень при невідкладних станах.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: голкорефлексотерапія, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, гірудотерапія, гідромасажні ванни, ванна "Купава", пневмопресинг, спелеотерапія, гідроколонотерапія, лікувальні чаї і киснева пінка, апаратний педикюр, кріосауна, солярій, моніторування цукру в крові, аналіз крові на гормони щитовидної залози, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД, УЗД, що не стосуються основного захворювання, гіпербарична оксигенотерапія, МРТ. Рентгенографія кісток і легень.

Крім цього на курорті працюють 16 реабілітаційних відділень, які забезпечують комплексне оздоровлення всього організму. Більш детально – Напрямки оздоровлення.

To Top