Гідроколонотерапія

Гидроколонотерапия

 

Гідроколонотерапія (кишкове зрошення) кишковий лаваж - це щадливе промивання товстого кишківника водою або водними розчинами з метою виведення калових шлаків, дезинтоксикації, корекції мінерального балансу організму та відновлення нормальної кишкової флори.

 

Метод гідроколонотерапії (ГКТ), заснований на повному очищенні товстого кишечнику з використанням води, при якому відбувається багатократне наповнення товстого кишечнику водою і його спорожнення. У запрограмованому режимі вода подається по пластиковій трубці, розповсюджується по всій товстій кишці, виводячи назовні вміст через спеціальну трубку. При цьому максимальний тиск, що створюється в кишечнику, не перевищує 100 милібар. Це дозволяє за 3-5 сеансів з інтервалом 1-3 дні провести повне очищення кишечнику в щадному для пацієнта режимі. Звичайне промивання кишечнику займає 25-45 хвилин, використовується 20-25 літрів води.

 

При промиванні товстого кишечнику підвищується функціональна активність товстого кишечнику, зменшуються запальні прояви, чинячи сприятливий вплив на інші органи травлення (печінку, жовчні шляхи, підшлункову залозу), нормалізується кишкова мікрофлора. Ефекти, супроводжуючі очищення кишечнику:

 

1. Очищення.

Токсичні продукти виводяться з організму і більше не порушують обмін речовин, кишечник знов може нормально переварювати і засвоювати їжу. Промивання кишечнику проводить омолоджуючий ефект на тіло.

 

2. Рухова активність.

Виведення шлакових накопичень, що порушують нормальну перистальтику, приводять до відновлення природної рухової активності кишечнику.

 

3. Відновлення розмірів.

При тривалому зашлакуванню кишечнику його розміри змінюються. Кишечник стає атонічним і збільшується в діаметрі, при цьому живіт виглядає великим, відвислим. М'яка дія води і легкого масажу під час процедури приводить до поступового підвищення тонусу кишечнику і відновлення природного розміру черевної стінки.

 

4. Стимуляція рефлекторних зон.

Кожен орган в системі організму пов'язаний з кишечником за допомогою рефлекторних зон. Промивання кишечнику і легкий масаж приводять до подразнення цих ділянок і, відповідно, впливають на весь організм.

 

На даний час ГКТ належить до найбільш ефективних, безпечних і універсальних лікувально-профілактичних і оздоровчих методів. Після проведення курсу ГКТ з 5-7 процедур позитивний ефект зберігається протягом 3-6 місяців.

To Top