Дієтичне харчування

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.

Одним із важливих лікувальних чинників на курорті «Миргород» є лікувальне харчування екологічно чистими продуктами. Будь-який людський організм потребує надходження в певному кількісному і якісному співвідношенні білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, вітамінів, води. Фізіологічна потреба організму в цих речовинах, а також енергетична цінність харчового раціону залежить від віку, статі, енергозатрат. Для здоров’я дуже важливо додержуватися правильного режиму харчування. Найраціональніше їсти 4 - 5 разів на день. За енергетичною цінністю денний раціон розподіляють так: на сніданок - 30 - 35%, на обід - 40 - 45%, на вечерю - 15 - 20% і перед сном - кефір. 

Діяльність органів травної системи взаємопов'язана і взаємозалежна. Узгоджену діяльність цих органів регулює нервова система. Тому так важливо їсти з добрим настроєм. Цьому сприяють гарна обстановка в залі дієтичної їдальні, красиве сервірування столу, увага й чуйність обслуговуючого персоналу, смачна їжа. 
Їсти треба без поспіху, старанно пережовуючи. Треба бути помірним у їді, особливо при зайвій масі. Найпростішим способом визначення належної маси є обчислення різниці між зростом у сантиметрах і цифрою 100. 
У віці після 40 років допускається збільшення маси на 5 - 10%. На курорті Миргород застосовують дієти 1, 2, 5, 9, 10 та їх варіанти, рекомендовані інститутом харчування АМН України.

To Top