Ароматерапія

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.

Ароматерапия

Ароматерапія регулює психоемоційний стан людини, значно покращує настрій, має заспокійливу дію. А також має бактерицидну, протизапальну, антисептичну дію, тому широко застосовується в санаторно - курортному лікуванні.

SanPoltava_Aromaterapia.jpg

Ароматерапія - це використання ароматичних добавок для відновлення і зміцнення здоров'я та поліпшення самопочуття. Ароматичні або ефірні добавки при правильному застосуванні нормалізують психічний стан людини, викликаючи позитивні емоції, підвищують імунітет, мобілізують здатність організму до самозцілення, покращують циркуляцію крові, виводять продукти метаболізму. 
Ароматерапія — це стародавнє, вдосконалене віками мистецтво використання ефірних олій, фітонцидів рослин та інших ароматних речовин для укріплення фізичного та психічного здоров'я та для косметичного догляду за тілом. 
Ароматерапія - це чудовий спосіб покращити самопочуття, вдихаючи приємний аромат. Концентровані аромати ефірних олій активізують думки та позитивно впливають на настрій.

To Top