Аерокріотерапія

УВАГА! До 31 січня 2021р. до вказаних цін, за умовами акції, діють Новорічні знижки:
- 10% для номерів економ і - 20% для всіх номерів інших категорій.
У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика і лікування за обраним напрямом оздоровлення або реабілітації. На час карантинних обмежень, всі відділення курорту працюють на базі санаторію «Полтава». Запрошуємо Вас обрати категорію номеру на його сторінці. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Будемо раді бачити Вас на нашому курорті.
Аэрокриотерапия

 

В курортній поліклініці функціонує кабінет аерокріотерапії, оснащений апаратом «Кріосауна SPACE-CABIN".

Аерокріотерапія - лікувальний метод одномоментного охолодження  всієї  поверхні  тіла  людини  в  газовому  середовищі  зверхнизької температури (до -180° С).

Основна лікувальна ефективність кріотерапревтичних процедур зв'язана зі стресовою стимулюючою дією на гіпоталамо-гіпофізарно-надниркову систему, а також зі стимуляцією периферичного кровообігу, в результаті чого виникає виражена протибольова дія генералізовоного характеру (холодова анестезія рецепторів і стимуляція вироблення ендорфінів), протизапальна і протиревматична дія, судинорозширювальний і міорелаксуючий ефект.

Показаннями для кріотерапії є: ревматизм і ревматоідні захворювання м'яких тканин, остеохондроз, радикуліт, поліартрити (гострий і хронічний, інфекційний, неінфекційний), хронічний, аутоімунний гепатит хронічний вірусний гепатит, цироз печінки в стадії компенсації, неврози, мігрень, порушення сну, целлюліт, ожиріння, загальне омолодження організму, і профілактика старіння, лікування дефектів шкіри, зміцнення і лікування волосся, передменструальний клімактеричний синдром, ендокринні та імунологічні порушення, хронічні бронхіти (обструктивні), трахеіти, профілактика серцево-судинних захворювань, вегетосудинна дистонія, дерматити, атопічний нейродерміт, екзема, псоріаз, післяопераційний стан, профілактика грипу, простудних захворювань, профілактика стресів і їх наслідків (безсоння, депресія), підвищення імунітету, відновлення обміну речовин, один курс кріотерапії прирівнюється 4 рокам інтенсивного загартування. Курсова доза становить 10 процедур.

To Top