ОЗДОРОВЧІ ПРОГРАМИ

ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ

 Якщо у Вас немає можливості пройти повноцінний курс оздоровлення, ми пропонуємо тури вихідного дня та спеціальні оздоровчі програми. Це чудовий відпочинок на вихідні, який дозволить використати, закладений в кожній людині, потенціал відновлення здоров'я. Ми пропонуємо навіть на такий короткий термін індивідуальну програму, розроблену під особливості Вашого організму, з урахуванням всіх необхідних водних процедур і фізичної реабілітації для того, щоб Ви максимально швидко відчули ефект і зрозуміли наскільки такі дні необхідні у Вашому особистому розпорядку.

А наша всесвітньо відома мінеральна вода запустить програми оздоровлення в Вашому організмі, ретельно підібрана дієта, умови проживання та оздоровлення дозволять накопичити величезну кількість енергії для подальшого життя.

Приїжджайте до нас і переконайтеся.

 

Лікувальний одноденний комплекс «День здоров’я»

Спеціально розроблено три варіанти проведення такого дня, щоб відчути значний ефект.

Перший варіант: прийом висококваліфікованого лікаря-терапевта, внутрішній прийом мінеральної води, фітококтейлів, загальна магнітотерапія, гіпербарична оксигенація (лікувальний сеанс в барокамері), сеанс пневмопресингу, лікувальний басейн з мінеральною водою, а також відвідайте процедуру підводного душу-масажу з пірозонами.

Другий варіант: прийом лікаря-терапевта, вживання мінеральної води, вживання фітококтейлів, пневмопресинг, барокамера, неймовірний басейн з мінеральною водою і різними оздоровчими системами, прийміть ванну «Цариця Сходу» (подібну приймала відома Клеопатра), солярій, пілінг рибками Гарра-Руфа.

Третій варіант: прийом у лікаря-терапевта, вживання мінеральної води, лікувальний басейн з мінеральною водою, також попаритеся в сауні, прийміть перлинно-бішофітні ванни з хромотерапією, відвідаєте пілінг рибками Гарра-Руфа.

У будь-якому випадку жоден з варіантів не залишить вас байдужим і для вас такі дні стануть необхідністю, яка приносить здоров'я.

 

Дводенний тур «Відпочинок і здоров’я»

Уявіть собі, що всього за два дні Ви отримаєте набір макро- і мікроелементів, споживаючи нашу цілющу воду. Наберетеся сил в басейні з мінеральною водою, де і каскадний потік, і зворотна хвиля, і джакузі, поліпшите стан хребта за допомогою пасивного витягнення, і всього організму за допомогою загальної магнітотерапії та сеансу в барокамері. А наші ванни в поєднанні з кріосауною взагалі піднімуть імунітет на новий рівень, рибки при пілінгу приберуть зайве, залишивши вашу шкіру в первозданному вигляді. Прокачаєтесь в тренажерній залі, відвідаєте денс-терапію. Ці два дні будуть дуже насиченими, а ефект потужним для вашого організму в цілому. Така програма і оздоровить, і познайомить Вас з нашими науковими напрацюваннями в області відновлення здоров'я. Адже ми пропонуємо не просто набір процедур, ми потужна організація, яка створює індивідуальну програму запуску Вашого оздоровлення.

 

Триденний тур вихідного дня
«Відпочинок, бадьорість і здоров
я»

Висококваліфікований лікар-терапевт не дасть Вам нудьгувати ці три дні. Адже Ви відвідаєте басейн з мінеральною водою, де є все, що тільки можна уявити і навіть система зворотної хвилі. Поліпшите стан свого хребта за допомогою сучасної методики з використанням поясів «Айрекс» і аквастепу. Поп'єте всесвітньо відому мінеральну воду, яка збагатить ваш організм цілющою силою природи. Отримайте загальну магнітотерапію, перлинно-бішофітного ванну, кріосауну, прокачає м'язи в тренажерному залі. Це потужний поштовх для Вашої адаптаційної системи та імунітету, відчутний одразу.

 

Тижнева програма «Підніми життєвий тонус»

Це не просто назва, а цілих п'ять варіантів комплексів процедур з урахуванням особливостей вашого організму, адже наш лікар-терапевт підбере індивідуально програму для Вас особисто. У цей курс входять підводні масажі, хромотерапія, загальна магнітотерапія, перлинно-бішофітні ванни, гідролазерні душі, ароматерапія, гідроколонотерапія, пневмопрессинг, лікувальні клізми, фіш-пілінг. У Вашому розпорядженні тренажерні зали і різні ванни. Ця програма дозволить вам відчути життя з його позитивного боку і відпочити від шуму і стрімкого ритму життя великих міст.

 

Триденний діагностичний пакет «Для чоловіків»

Розроблений для чоловіків, щоб без зайвого клопоту і в спокійних умовах пройти повний комплекс обстежень. У складі діагностичної програми ми пропонуємо прийом у висококваліфікованого лікаря-уролога з повним ЛНТ-тестуванням пацієнта, аналізи сечі, клінічний аналіз крові і аналіз крові на вміст цукру з навантаженням і без, обстеження на простатоспецифічний антиген, тестостерон, креатинін, ліпідограму, УЗД передміхурової залози, сечового міхура з визначенням залишкової сечі, УЗД нирок, аналіз соку передміхурової залози, бактеріальний посів, перевірку мікрофлори на чутливість до антибіотиків, ректороманоскопію.

А гідно закінчити програму можна у лікаря-уролога, який проведе кваліфіковану інтерпретацію аналізів, а також дасть необхідні рекомендації, визначить урофлоуметричний індекс. І це все за три дні в поєднанні з прекрасним відпочинком.

 

Оздоровча програма для жінок «Лікування гінекологічних захворювань та безпліддя»
(розрахована на 12 днів)

Програма включає в себе прийом і консультацію у висококваліфікованих гінеколога і терапевта, огляд і УЗД статевих органів спеціальним датчиком, мазки на флору, комплекс аналізів крові, в тому числі на цукор, статеві гормони, різні інфекції, печінкові проби, клінічні дослідження сечі, ЕКГ. Високий лікувальний ефект забезпечує курс пневмопресингу і барокамери, мікроклізми з відварами протизапальних трав, ультрафонофорез з гідрокортизоновою маззю на нижню частину живота і грязьовими тампонами, і бактеріальними препаратами «Наріне», різними аплікаціями, лікуванням в вихровій гідрофотомагнітній ванні «Купава» і перлинній ванні з хромотерапією, підводним душем-масажем і гідролазерним зрошенням. Завершать програму підготовка рекомендацій щодо подальшого лікування і, за необхідністю, повна інтерпретація аналізів. Ефективність цієї програми підтверджує статистика, адже щорічно десять дітей народжується в сім'ях з діагнозом безпліддя, які пройшли курс лікування у нас. Ми в прямому сенсі допомагаємо народжувати наше майбутнє.

 

Комплексна програма схуднення «Ідеал»
(розрахована на 18 днів)

Дана програма включає в себе консультації висококваліфікованих лікаря-дієтолога, лікаря-психотерапевта, обов'язкове обстеження, електрокардіограму, аналізи крові загальні і на цукор, холестерин загальний, бета-ліпопротеїди, тригліцериди, аналіз сечі, ректороманоскопію, а також різні УЗД. Висока ефективність даного курсу досягається комплексним підходом до харчування, фізичних навантажень, щоденною ранковою гімнастикою, заняттями лікувальною гімнастикою в групі «корекція ваги», заняття на тренажерах, денс-терапія, лікувальний басейн, пасивна корекція фігури, а також інші програми, що включають три варіанти.

Перший варіант: циркуляційний душ, підводний душ-масаж, загальна магнітотерапія, пневмопресинг, голкорефлексотерапія, промивання кишечника мінеральною водою, масаж спини.

Другий варіант - душ Шарко, підводний душ-масаж, барокамера, загальна магнітотерапія, пневмопресинг, кріосауна, голкорефлексотерапія, промивання кишечника мінеральною водою.

Третій варіант - гідроколонотерапія, душі Шарко та підводні душі, загальна магнітотерапія, пневмопресинг, кріосауна, голкорефлексотерапія, масаж спини.

Крім цього Вам буде запропоновано комфортабельний відпочинок в номерах на Ваш вибір. Краса і здоров'я - наш фах і ми з радістю допоможемо Вам бути здоровим і жити в гармонії і без хвороб.

 

Також наш курорт пропонує послуги човнової станції і лікувального пляжу Бальнеогрязелікарні.

Для тих, хто приїде на авто, діє платна автостоянка на території курорту.

А ще на Вас чекає насичена культурна програма, спілкування з живою природою та інші родзинки курортного життя.

 

To Top