Санаторій "Полтава"

Desc

3 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці
 1. «СТАНДАРТ» 2-місн. санаторію
  «СТАНДАРТ» 2-місн. санаторію
  990,00 грн.
  «СТАНДАРТ» 2-місн. санаторію "Полтава"
  Вартість путівки для однієї особи
 2. «ЕКОНОМ» 1-місн. санаторію
  «ЕКОНОМ» 1-місн. санаторію
  996,00 грн.
  «ЕКОНОМ» 1-місн. санаторію "Полтава"
  Вартість путівки для однієї особи
 3. «ЕКОНОМ» 2-місн. санаторію
  «ЕКОНОМ» 2-місн. санаторію
  822,00 грн.
  «ЕКОНОМ» 2-місн. санаторію "Полтава"
  Вартість путівки для однієї особи
Desc

3 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці
Санаторій "Полтава"

Наша спеціалізація –  це ефективне лікування  хронічних хвороб шлунку, печінки, жовчних шляхів і підшлункової залози, опорно-рухового апарату і нервової системи. Гордістю санаторію є сучасні відділення реабілітації хворих після операцій на шлунку і видалення жовчного міхура, після інфарктів міокарду і нестабільної стенокардії, оперативних втручань на серці і судинах, а також, що зараз особливо актуально в сучасному неймовірно швидкому світі — реабілітації хворих гіпертонічною хворобою, ефективність якої доведена безліччю задоволених відпочиваючих.

В нашому санаторії поєднуються і оздоровлення, і лікувальна справа, і наукова праця. Ми сповідуємо індивідуальний комплексний підхід,  що забезпечує позитивний результат. Наша лікувальна гімнастика забезпечить Вас позитивним ефектом на тривалий час, а результат приємно вразить. Кількість сучасного обладнання дозволяє вирішувати безліч проблем. А наші методики забезпечать Вам і оздоровлення, і відпочинок, і реабілітацію.

Колись ми виграли величну відому історичну битву. І зараз ефективно ведемо битву з різними хворобами, озброївшись мудрістю лікарів, чудовим обладнанням, цілющою водою, неймовірною природою та індивідуальним підходом. Сама природа стоїть на варті вашого здоров’я, адже саме тут воно живе. Чекаємо Вас на курорті.

To Top