Поліклініка

Поліклініка

Курортна поліклініка санаторно-курортного комплексу «Миргород» є універсальним лікувально-діагностичним центром, який об’єднує більше 200 видів процедур і обстежень за найсучаснішими методиками, на обладнанні кращих світових виробників. Поліклініка обслуговує відпочиваючих чотирьох санаторіїв: «Березовий гай», «Миргород», «Полтава», «Хорол» та має можливості надавати послуги населенню регіону за госпрозрахунком.

ТЕЛЕФОНИ РЕЄСТРАТУРИ : +38(05355) 5-32-25, м.т.: +38 (093) 3126558

За день тут обслуговується близько 1,5 тисячі чоловік, за рік проходить обстеження понад 150000 людей.

КП_ВходКорпус1.jpg

До складу поліклініки входить:

  •  чотири акредитованих та сертифікованих лабораторії: біохімічна, клінічна, імунологічна та бактеріологічна;
  •  відділення функціональної діагностики;
  •  рентген-кабінет;
  •  три ендоскопічних кабінети, два із них - фіброгастродуоденоскопії та один -ректороманоскопії.;
  •  чотири кабінети ультразвукової діагностики;
  •  кабінети дуоденального зондування;
  •  кабінет РН-метрії.
  •  лікувально-оздоровчі кабінети: аерокріотерапії, оротерапії (гірське повітря), ударно-хвильової терапії, загальної магнітотерапії, солярій.
  •  п'ять кабінетів консультативного прийому спеціалістів: невропатолога, хірурга, окуліста, отоларинголога, кардіолога.
  •  стоматологічне відділення по наданню консультативної та невідкладної допомоги.

 

КП_ХолЕмблема.jpg

У відділенні функціональної діагностики проводиться електрокардіографія, капіляроскопія, реовазографія периферичних судин та реоенцефалографія, спірографія. В рентген-кабінеті проводиться рентгеноскопія органів черевної порожнини та грудної клітки, рентгенографія органів опори та руху, на дентальному апараті - панорамна та звичайна рентгенографія зубів.

У кабінеті дуоденального зондування проводиться: відбір жовчі, мікроскопія, посів жовчі на наявність бактеріальної флори, визначення чутливості до антибіотиків, діагностується паразитарна інфекція; та проводиться промивання 12-ти палої кишки мінеральною водою.

КП_Реоенцефалография.jpg

Наші лабораторії - це високопрофесійні фахівці, найсучасніше обладнання провідних виробників, високоякісні тест-системи та реактиви. Система контролю якості досліджень дає гарантію об'єктивності результатів. За результатами досліджень ви маєте можливість отримати рекомендації досвідчених лікарів. 

КП_Биоанализатор2.jpg

Біохімічна лабораторія оснащена автоматичним австрійським біохімічним аналізатором «Лаблайн-80», який за годину проводить 150 однотипних аналізів, та має можливість проводити до 60 різних методик обстежень. За допомогою цього аналізатора можна визначити стан вуглеводного, ліпідного та білкового обміну, вади гепатобіліарної системи. На німецькому автоматичному апараті «Аналізатор глюкози Suреr ОВ» визначають цукор крові (результат можна отримати за 1 хвилину). На коагулометрі фірми «Sоlаг» можна оцінити властивості зсідання крові (протромбіновий індекс, фібриноген, МНО, активність факторів зсідання крові).

Клінічна лабораторія оснащена сучасною автоматичною системою - японським гематологічним аналізатором «МЕК - 7222», який дозволяє за 60 секунд проводити дослідження 22 показників як капілярної так і венозної крові. Така система дозволяє забезпечувати високу якість лабораторного процесу.

 

В імунологічній лабораторії використовують сучасні методики визначення показників клітинного та гуморального імунітету, маркери гепатиту В і С,

КП_Имунология2.jpg

онкомаркери, показники ТОРЧ-інфекцій, статеві гормони, гормони щитовидної залози, а також проводяться аналізи для визначення переддіабету та типу діабету - визначення С-пептиду, антитіл до глутаматдекарбоксілази та глікозольований гемоглобін, глюкозо-толерантний тест.

 

Найсучасніше устаткування та методики дають можливість у декілька разів прискорити проведення аналізів, не говорячи про гарантовано найвищу точність таких досліджень. Тому результатам аналізів, зроблених в чотирьох лабораторіях курортної поліклініки, беззастережно довіряють і обласні лікарі, і столичні.

 

Курортна поліклініка курорту «Миргород» пропонує комплекс діагностичних послуг за допомогою Магніторезонансної томографії на новітньому японському обладнанні останнього покоління.

Запис на МРТ безпосередньо в поліклініці або по телефону (0-5355) 5-50-61. По мобільному телефону: 050-305-01-02.

 

У діагностичному відділенні надають консультативну допомогу кваліфіковані спеціалісти: хірург, невропатолог, окуліст, отоларинголог, кардіолог.

КП_УЗИ Щитовидки1.jpg LDZ_GinekologUZI.jpg

 

В кабінетах ультразвукової діагностики можна обстежити органи гепато-біліарної системи (печінку, жовчний міхур, підшлункову залозу), щитоподібну залозу, молочні залози, сечостатеві органи. Також проводиться обстеження вагітних жінок трансабдомінальним та трансвагінальним датчиками, що дає можливість встановити більш точний діагноз. Лікар-кардіолог проводить ЕХО-кардіографію.

В кабінеті РН-метрії проводиться внутрішньо-шлункове визначення секреторної функції шлунку. Це дуже важливо, тому що прийом мінеральної води призначається індивідуально, в залежності від рівня шлункової секреції.

В стоматологічному відділенні поліклініки проводиться профілактичний огляд ротової порожнини, надається допомога при болях та проводиться пломбування зубів високоякісними матеріалами за сучасними технологіями. В кабінеті стоматологічної апаратної фізіотерапії проводиться гальванізація, дарсонвалізація та фонофорез слизової оболонки медикаментозними препаратами. 

У курортній поліклініці функціонує кабінет аерокріотерапії, оснащений апаратом «Кріосауна SPACE-CABIN». Аерокріотерапія - лікувальний метод одномоментного охолодження всієї поверхні тіла людини в газовому середовищі наднизької температури (до -180 С). Основна лікувальна ефективність кріотерапревтичних процедур пов'язана зі стресовою стимулюючою дією на гіпоталамо-гіпофізарно-надниркову систему, а також зі стимуляцією периферичного кровообігу, в результаті чого виникає виражена протибольова дія генералізовоного характеру (холодова анестезія рецепторів і стимуляція вироблення ендорфінів), протизапальна і протиревматична дія, судинорозширювальний і міорелаксуючий ефект.

Показаннями для кріотерапії є: ревматизм і ревматоїдні захворювання м'яких тканин, остеохондроз, радикуліт, поліартрити (гострий і хронічний, інфекційний, неінфекційний), хронічний, аутоімунний гепатит, хронічний вірусний гепатит, цироз печінки в стадії компенсації, неврози, мігрень, порушення сну, целлюліт, ожиріння, загальне омолодження організму і профілактика старіння, лікування дефектів шкіри, зміцнення і лікування волосся, передменструальний клімактеричний синдром, ендокринні та імунологічні порушення, хронічні бронхіти (обструктивні), трахеїти, профілактика серцево-судинних захворювань, вегето-судинна дистонія, дерматити, атонічний нейродерміт, екзема, псоріаз, післяопераційны стани, профілактика грипу, застудних захворювань, профілактика стресів і їх наслідків (безсоння, депресія), підвищення імунітету, відновлення обміну речовин, один курс кріотерапії прирівнюється до 4 років інтенсивного загартування.

 

Популярністю у жінок також користується солярій - теплолікувальна процедура. Солярій - це штучне сонце, при якому можна отримати гарну засмагу, а також лікувати шкіряні захворювання, стимулювати утворення вітаміну D3, підвищувати в крові активність ферментів та загальну кількість білка крові. Солярій має протизапальну дію та покращує обмінні процеси в організмі.

В курортній поліклініці відкрито нові сучасні лікувальні кабінети: ударно-хвильової терапії та загальної магнітотерапії.

Кабінет ударно-хвильової терапії оснащений апаратом BTL-6000 швейцарського виробництва. Ударно-хвильовий метод - це вирішення проблем опорно-рухового апарату. Суть полягає в тому, що спеціальний апарат створює ударну хвилю відповідної частоти, яка впливає на уражені тканини, руйнує мікрокристали солей кальцію, підвищує кровотік і сприяє вимиванню солей із зв'язок та сухожиль.

 

Таким чином, після проведення ударно-хвильової терапії органи очищуються та молодіють, швидко знімається біль, повертається рухливість суглобів.

Показаннями для ударно-хвильової терапії являються артози, п'яточні шпори, відкладення солей у суглобах, захворювання зв'язок та сухожиль, епіконділіт, плече-лопатковий периартрит, «кісточки» в ділянці ступні, погане зрощення переломів, контрактура.

 

Високий професіоналізм фахівців, найсучасніше обладнання і методики, які використовуються у курортній поліклініці дають унікальну можливість, якої немає і в столиці — пройти повний комплекс обстежень, отримати консультації лікарів та найактуальніші процедури навіть не виходячи з Курортної поліклініки.

Kriosauna.jpg

ТЕЛЕФОНИ РЕЄСТРАТУРИ : +38(05355) 5-32-25, м.т.: +38 (093) 3126558

To Top