SKU
X109
1 200,00 грн.

«НАПІВЛЮКС ДВОКІМНАТНИЙ» 2-місн. санаторію «Хорол»
Вартість путівки для однієї особи

У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика та лікування. При переході з профільного відділення в одне з реабілітаційних відділень доплата для дорослих становить на 1 особу за добу - 84 грн з ПДВ, для дітей та інвалідів - 76 грн без ПДВ. Ціни дійсні з 01.05.21р.

Розкішний номер задовольнить тих, хто звик відпочивати з максимальним комфортом. В номері є все те, що визначає відпочинок класу люкс.

Проживання однієї особи в двомісному номері можливе з доплатою 50% від вказаної вартості.

Забронювати

Оснащення номеру необхідною технікою, власні передпокої для прийому гостей, окрема спальня. Комфорт, комфорт і ще раз комфорт! Номер знаходиться у найзатишнішому крилі санаторного корпусу з мінімальною кількістю сусідів. Ніхто не потривожить ваш відпочинок окрім тихого журчання річки Хорол, природної тиші, дихаючого життям парку. Оздоровлення з максимальним комфортом для Вас. А якщо необхідно поринути у життя міста – всього декілька хвилин і Ви у вирі життя центру міста, неймовірне поєднання і плинності відпочинку та спокою і радості щоденного бурхливого буття, що не заважає одне одному.

Докладніше
Кількість кімнат у номері 2
Тип кімнат Суміжні
Кількість місць у номері 2
Кількість ліжок у номері 1 широке або здвоєне
Додаткове місце Ні
Телевізор Так
Холодильник Так
Кондиціонер Так
Напишіть власний огляд
Ви переглядаєте:«НАПІВЛЮКС ДВОКІМНАТНИЙ» 2-місн. санаторію «Хорол»
To Top