SKU
X105
1 170,00 грн.

«СТАНДАРТ» 1-місн. санаторію "Хорол"
Вартість путівки для однієї особи

У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика та лікування. При переході з профільного відділення в одне з реабілітаційних відділень доплата для дорослих становить на 1 особу за добу - 84 грн з ПДВ, для дітей та інвалідів - 76 грн без ПДВ. Ціни дійсні з 01.05.21р.

Це номер для більш вибагливих гостей, що цінують стриманість і красу. В номері є все необхідне і можливість підключитися до інтернету. Зручність і комфорт – нічого зайвого.

Забронювати

Цей номер створений для спокійного відпочинку та оздоровлення, все необхідне, що є в номері, включаючи холодильник і телевізор, дозволяє сконцентруватися саме на відпочинку та оздоровленні. А розташування в історичному місці, де поруч будівлі, що говорять з глибини віків, створюють позитивну та яскраву енергетику. Власний бювет дозволить Вам щоранку насолоджуватись водичкою, що заслужено називають «коктейлем здоров’я». Неймовірна природа поруч – прямо з балкону з цілющим повітрям. Власний басейн санаторію дозволяє щоранку освіжатися і бути у тонусі протягом усього дня.

Докладніше
Кількість кімнат у номері 1
Тип кімнат Окремі
Кількість місць у номері 1
Кількість ліжок у номері 1 одномісне
Додаткове місце Так
Телевізор Так
Холодильник Ні
Кондиціонер Ні
Напишіть власний огляд
Ви переглядаєте:«СТАНДАРТ» 1-місн. санаторію "Хорол"
To Top