SKU
X102
996,00 грн.

«ЕКОНОМ» 1-місн. санаторію "Хорол"
Вартість путівки для однієї особи

У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика та лікування. При переході з профільного відділення в одне з реабілітаційних відділень доплата для дорослих становить на 1 особу за добу - 84 грн з ПДВ, для дітей та інвалідів - 76 грн без ПДВ. Ціни дійсні з 01.05.21р.

Зручний номер для проживання, прагматичний ремонт для комфортного відпочинку з телевізором, кабельним телебаченням і іншими зручностями. Номер без претензій, але в чудовому місці.

Забронювати

В такому номері ранком Вас буде зустрічати тиша і свіже повітря, а по вечорах Ви будете засинати під тихеньке журчання річки Хорол. Краєвиди з балкону настільки натуральні і природні, що Ви не будете відчувати гнітючого враження перебування «у чотирьох стінах» як у великих містах. А такі зручності як кабельне телебачення допоможе насолодитися вечірнім відпочинком після чудової прогулянки нашим парком. Сам номер знаходиться в історичній частині курорту, де все розпочиналось, і розташований навколо парк створює той неповторний затишок, що лікує душу і тіло.

Докладніше
Кількість кімнат у номері 1
Тип кімнат Окремі
Кількість місць у номері 1
Кількість ліжок у номері 1 одномісне
Додаткове місце Так
Телевізор Так
Холодильник Так
Кондиціонер Ні
Напишіть власний огляд
Ви переглядаєте:«ЕКОНОМ» 1-місн. санаторію "Хорол"
To Top