РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ХВОРИХ (ДОРОСЛИХ) З ХВОРОБАМИ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

Реалізація путівок у відділення проводиться за заявками Управлінь соціального захисту з частковою оплатою реабілітації за їх рахунок.

ПОКАЗАННЯ: хронічні порушення мозкового кровообігу: церебральний атеросклероз. Захворювання центральної нервової системи: стан після операцій на магістральних артеріях шиї й голови без залишкових післяопераційних ускладнень або з вогнищевою органічною неврологічною симптоматикою, яка регресувала повністю або частково. Різні форми мігрені без частих нападів. Наслідки черепно-мозкової травми при: закритих та відкритих травмах головного мозку при наявності астенічного, вегето-судинного, гіпоталамічного синдромів без вираженої гіпертензії, які не супроводжуються різкими порушеннями в руховій сфері, перешкоджаючими самообслуговуванню та самостійному пересуванню, без епілептичних приступів та психічних порушень; наслідки травм спинного мозку, кінського хвоста з легкими парапарезами, без обмеження самообслуговування й самостійного пересування, без грубих порушень функції тазових органів. Наслідки запальних захворювань центральної нервової системи в стадії ремісії. Ураження периферичної нервової системи в стадії ремісії. Мононейропатії, тунельні синдроми в стадії ремісії. Полінейропатії (неспецифічні) в стадії ремісії. Розсіяний множинний склероз без значних порушень рухових, тазових та когнітивних функцій при можливості самообслуговування. Неврастенія: гіперстенічна форма; гіпостенічна форма; перехідна (подразнювальної слабкості). 

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: нестабільна гемодинаміка; бульбарні і псевдобульбарні паралічі; гіперкінетичні, вестибулярно-мозочкові і гіперсомнічні синдроми; прогресуючий перебіг гіпертонічної хвороби з кризами; наявність сенсорної афазії; виражені порушення рухових, когнітивних, тазових функцій. Значне зниження інтелектуально-мнестичних функцій. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеолікування (ванни, душі), грязелікування (грязьові аплікації), лікувальна фізкультура, сегментарний масаж, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми, інгаляції, синглетно-киснева терапія, ароматерапія, спелеотерапія (лікування в соляній шахті), голкорефлексотерапія, лікувальний басейн (за показаннями), медична допомога при невідкладних станах.

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія; обстеження в клінічній та біохімічній лабораторіях, що стосуються основного захворювання; реоенцефалографія, консультації кардіолога та окуліста.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: гірудотерапія, гідроколонотерапія, гідромасажні ванни, ванна «Купава», лікувальні трав’яні чаї і "киснева" пінка, кріосауна, пневмопресинг, гіпербарична оксигенотерапія, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, фіш-пілінг, рентгенографія опорно-рухової системи та органів дихання, МРТ, УЗД обстеження, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Миргород"

To Top