ВІДДІЛЕННЯ КАРДІО-ПУЛЬМОНАРНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ХВОРИХ (ДОРОСЛИХ) В ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ЗАХВОРЮВАНЬ ЛЕГЕНЬ, В ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ НА ЛЕГЕНЯХ, У ТОМУ ЧИСЛІ З ПРИВОДУ ГНІЙНИХ ПРОЦЕСІВ НЕТУБЕРКУЛЬОЗНОГО ХАРАКТЕРУ

ПОКАЗАННЯ: підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру: стан після оперативних втручань на органах дихання при захворюваннях нетуберкульозної та неонкологічної етіології (J85, J86, J 93-J95). Стан після оперативних втручань з приводу вроджених вад і новоутворень в легенях доброякісного характеру (D14). Хворі після перенесених ефективних оперативних втручань на легенях з приводу обмежених бронхоектазів (J47). Абсцеси легень: стан після хірургічного втручання, через 2-3 місяці після операції, без явищ інтоксикації, при легенево-серцевій недостатності не вище І-Б ст (J85).

 

Підгострий період захворювань легень: стан після перенесеної пневмонії, при легенево-серцевій недостатності не вище І-Б стадії (J12-J18). Бронхоектатична хвороба, при обмежених інфільтративних змінах та відділення гнійного харкотиння, при легенево-серцевій недостатності не вище І-Б ст. (J47). Інша хронічна обструктивна хвороба легенів, при легенево-серцевій недостатності не вище ІІ ст. (J44, J44.8, J44.9).  Плеврити, плевральні спайки після перенесеного сухого та ексудативного плевриту, при легенево-серцевій недостатності не вище І-Б ст. (J94). 

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: стан після оперативного втручання на легенях при наявності трахеобронхіальних свищів; стан після неефективних оперативних втручань з приводу нагноювальних процесів при наявності плевральних випотів. Загострення бронхоектатичної хвороби (J47), хронічного бронхіту (J41) з підвищеною температурою тіла, з великою ШОЕ та іншими змінами гемограми. Бронхіальна астма з тяжкими нападами, що часто повторюються, а також нападами середньої важкості, без стійкої стабілізації процесу на фоні базисної терапії (J45.0-J45.1). Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: питне водолікування (мінеральна вода), кліматолікування, дієтичне харчування, лікувальна фізкультура, бальнеолікування (ванни, душі), грязелікування (грязьові аплікації, гальваногрязь), апаратна фізіотерапія, масаж області грудної клітини, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, інгаляції, синглетно-киснева терапія, ароматерапія, спелеотерапія (лікування в соляній шахті), медикаментозне лікування невідкладних станів. 

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія, клінічний аналіз крові та сечі, загальний аналіз мокротиння, обстеження, які стосуються основного захворювання (дослідження функції зовнішнього дихання, рентгенографія органів грудної клітини), консультація фахівців проводиться за призначенням лікаря. 


ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: гірудотерапія, гідроколонотерапія, гідромасажні ванни, скипидарні ванни, ванни з перозонами, басейн, лікувальні трав’яні чаї і киснева пінка, голкорефлексотерапія, кріосауна, пневмопресинг, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, фіш-пілінг, рентгенографія опорно-рухової системи та органів ШКТ, МРТ, УЗД обстеження, капіляроскопія, реоенцефалографія, посів мокротиння на мікрофлору і чутливість до антибіотиків, імунологічний аналіз крові.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Миргород"

To Top