ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ХВОРИХ (ДОРОСЛИХ) УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Реалізація путівок у відділення проводиться за заявками Управлінь соціального захисту з частковою оплатою реабілітації за їх рахунок.

ПОКАЗАННЯ: захворювання стравоходу загального характеру у фазі ремісії та нестійкої ремісії. Захворювання шлунку та 12-палої кишки у фазі нестійкої ремісії, компенсації та субкомпенсації (хронічні гастрити, функціональні захворювання шлунку та 12-палої кишки, невиразкова диспепсія, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки). Захворювання печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів у фазі ремісії чи нестійкої ремісії. Дискінезії жовчних шляхів і жовчного міхура. Хронічні панкреатити в стадії ремісії. Захворювання кишечнику, неінфекційної, нетурберкульозної етіології та невиразкові у фазі ремісії чи нестійкої ремісії. Функціональні розлади кишечнику поза фазою загострення. Ускладнення після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунку, постхолецистектомічний синдром) поза фазою загострення. 

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: всі захворювання органів травлення в стадії загострення. Рубцеве звуження стравоходу і кишок з порушенням прохідності: стриктура загального жовчного протоку і протоку жовчного міхура. Виразкова хвороба шлунку у фазі загострення, а також 12-палої кишки, ускладнення стенозом пілоруса, повторними кровотечами, які мають місце за попередні 8-10 місяців, пенетрацією виразки, хвороба Золлінгера-Еллісона. Захворювання кишечнику туберкульозної, паразитарної та бактеріальної етнології. Неспецифічний виразковий коліт. Ускладнення після операцій, які потребують стаціонарного лікування в хірургічних відділеннях. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛIКУВАЛЬНI ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: питне водолікування (мінеральна вода), дієтотерапія, кліматолікування, лікувальні ванни та душі, підводний душ-масаж, торфогрязелікування, лікувальна фізкультура, масаж комірцевої зони, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, інгаляції, синглетно-киснева терапія, ароматерапія, спелеотерапія (лікування в соляній шахті), медикаментозне лікування невідкладних станів.

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія; обстеження у клінічній (аналіз крові клінічний, аналіз сечі загальний), біохімічній (білірубін, холестерин, трансамінази) лабораторях; рентгенологічне обстеження органів травлення; ФГДС; рН-метрія; УЗД органів травлення, дуоденальне зондування та ректороманоскопія. Консультація стоматолога. Рентгенографія опорно-рухової системи і органів дихання при невідкладних станах.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: гірудотерапія, гідроколонотерапія, гідромасажні ванни, ванна «Купава», скипидарні ванни, ванни з перозонами, лікувальні трав’яні чаї і «киснева» пінка, голкорефлексотерапія, кріосауна, пневмопресинг, гіпербарична оксигенотерапія, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, фіш-пілінг, МРТ, УЗД обстеження, що не стосуються основного захворювання, реовазографія, капіляроскопія, реоенцефалографія, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Миргород"

To Top