ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ НА ОРГАНАХ ЗОРУ (ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ НА ОРГАНАХ ЗОРУ)

ПОКАЗАННЯ: стан після операційного лікування вродженої або вторинної глаукоми (Q15,0, Н40-Н42). Стан після операційного лікування: вродженої або набутої катаракти (Н25-Н28); рогової оболонки і склери (Н15-Н22); скловидного тіла (Н43), сітківки ока (Н33-Н34); реконструктивних операцій ока і його придатків (Н59); доброякісних новоутворень ока та його придатків (D31). Розлад кровообігу в судинах сітківки (Н34). Наслідки важких травм ока (S05).

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: гострі інфекційні захворювання ока та його придатків. Гострі захворювання ока та його придатків, хронічні захворювання ока у стадії загострення або латентного перебігу. Гострі розлади кровообігу в сітківці та зоровому нерві (тромбоз і емболії центральної артерії сітківки, центральної вени сітківки). Тяжкі ураження сітківки (ретинопатії), зорового нерва та живлення їхніх судин на фоні системних захворювань (артеріальна гіпертонія, атеросклероз тощо) (Н35). Дегенеративні процеси в сітківці і судинній оболонці ока, які супроводжуються крововиливами і змінами (Н31.1, Н31.3). Відшарування сітківки, свіже не опероване або успішно опероване протягом року після операції (Н33). Злоякісні новоутворення ока та його придатків. Глаукома в гострій стадії (напади), некомпенсована глаукома в будь-якій стадії розвитку хвороби, абсолютна глаукома, при вторинній некомпенсованій глаукомі при загостренні процесу (Н40-Н42). Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: питне водолікування (мінеральна вода), кліматолікування, дієтичне харчування, лікувальна фізкультура, бальнеолікування (ванни, душі), грязелікування (грязьові аплікації, гальваногрязь), апаратна фізіотерапія, сегментарний масаж, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, інгаляції, синглетно-киснева терапія, ароматерапія, спелеотерапія (лікування в соляній шахті), медикаментозне лікування невідкладних станів. 

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія, загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, дослідження гостроти зору (візометрія), тонометрія, біомікроскопія, офтальмоскопія, реоенцефалографія, консультація фахівців проводиться за призначенням лікаря. 


ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: гірудотерапія, гідроколонотерапія, гідромасажні ванни, скипидарні ванни, ванни з перозонами, ванна «Купава», басейн, лікувальні трав’яні чаї і «киснева» пінка, голкорефлексотерапія, кріосауна, пневмопресинг, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, фіш-пілінг, рентгенографія опорно-рухової системи та органів ШКТ, МРТ, УЗД обстеження, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Миргород"

To Top