ВІДДІЛЕННЯ СОМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ: ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ НА ОРГАНАХ ТРАВЛЕННЯ

ПОКАЗАННЯ: стани після дренуючих шлунок операцій у поєднанні з різними видами ваготомії (К26). Стани після селективної проксимальної ваготомії при наявності астенічного синдрому, синдрому «малого шлунка», демпінг та гіпоглікемічного синдрому легкого та середнього ступеня.(К26). Стани після резекції шлунку (К25, К26, К27). Стан після холецистектомії та реконструктивних операціях на жовчних шляхах (К80; К83). Стани після видалення гемангіом та кіст печінки (К76). Стани після операцій на підшлунковій залозі з приводу гострого панкреатиту, панкреонекрозу і кіст підшлункової залози (К86). Стани після оперативних втручань на тонкому та товстому кишечнику з приводу доброякісних новоутворень (D12; D13). Стани після оперативних втручань на тонкому та товстому кишечнику з приводу злоякісних новоутворень, які не супроводжуються формуванням колостоми та без метастазів (С17, С18, С19).

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: післяопераційні ускладнення: незагоєна післяопераційна рана; лігатурні свищі; свищі шлунково-кишкового тракту; гострий панкреатит, холангіт; синдром привідної петлі; демпінг та гіпоглікемічний синдром тяжкого ступеню; атонія культі шлунку; тяжка форма постваготомічної діареї; виражене порушення харчування (виснаження); порушення прохідності панкреатичного протоку, стеноз холедоха, наявність каменів у холедоху, стенозуючий папіліт. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: дієтотерапія, кліматолікування, питне водолікування, ЛФК, бальнеогрязелікування, апаратна фізіотерапія, ароматерапія, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, інгаляції, невідкладна медична допомога.

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: ЕКГ, обстеження у клінічній, біохімічній, бактеріологічній та імунологічній лабораторіях по профілю основного захворювання, УЗД органів травлення, ph-метрія внутрішньошлункова, дуоденальне зондування, ректороманоскопія, ФГДС, рентгенологічне обстеження органів травлення, консультація лікаря-стоматолога, лікаря-дієтолога.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: підводний душ-масаж, голкорефлексотерапія, пневмопресинг, спелеотерапія, гідроколонотерапія, фітотерапія, кріосауна, солярій; загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, ванни ароматичні, перлинно-бішофітні з хромотерапією, скипидарні, фіш-пілінг, МРТ, гіпербарична оксигенотерапія, лабораторні, інструментальні обстеження та консультації спеціалістів, що не стосуються основного захворювання.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Полтава"

To Top