ВІДДІЛЕННЯ КАРДІО-ПУЛЬМОНАРНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ: ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ - ДЛЯ ХВОРИХ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ (У СУПРОВОДІ ОДНОГО З БАТЬКІВ АБО ОСОБИ, ЯКА ЇХ ЗАМІНЮЄ)

ПОКАЗАННЯ: цукровий діабет 1-го та 2-го типів в стадії ідеального, оптимального або субоптимального глікемічного контролю, без ускладнень або з ускладненнями (Е10, Е11): діабетична периферична ангіопатія нижніх кінцівок (Е10.5, Е11.5); діабетична ретинопатія І, ІІ стадії (Е10.3, Е11.3); діабетична нефропатія І-ІV стадії (Е10.2, Е11.2); діабетична полінейропатія (Е10.4+G63.2, Е11.4+G63.2); знижена толерантність до глюкози (R73.0).

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: цукровий діабет 1-го та 2-го типів з глікемічним контролем з високим ризиком для життя з наступними ускладненнями (Е10-Е11): кетоацидоз (Е10.1, Е11.1); діабетична нефропатія V стадія (Е10.2+N08.3). Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ: питне водолікування (мінеральна вода), дієтотерапія, кліматолікування, лікувальна фізкультура, заняття на велотренажерах, лікувальні ванни, душі, торфогрязелікування, апаратна фізіотерапія, хромотерапія, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику,

сегментарний масаж, психотерапія, ароматерапія, інгаляції, синглетно-киснева терапія, медична допомога при невідкладних станах, в тому числі, стоматологічна, навчання в "школі життя з цукровим діабетом".

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: обстеження, які стосуються основного захворювання: аналіз крові на цукор натще та глікемічний профіль, аналіз сечі на цукор із добової кількості, клінічні аналізи крові та сечі, біохімічний аналіз крові (печінкові проби, ліпідoграма, сечовина, креатинін), реовазографія судин нижніх кінцівок, капіляроскопія, електрокардіографія, УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, аналіз дуоденального вмісту. Консультації лікарів: невропатолога, окуліста, стоматолога. Рентгенографія кісток і легень при невідкладних станах.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: голкорефлексотерапія, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, гірудотерапія, гідромасажні ванни, ванна "Купава", пневмопресинг, спелеотерапія, гідроколонотерапія, лікувальні чаї і киснева пінка, апаратний педикюр, видалення ділянок гіперкератозу, кріосауна, солярій, моніторування цукру в крові, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД, аналіз крові на гормони щитовидної залози, УЗД що не стосується основного захворювання, гіпербарична оксигенотерапія, МРТ, мамографія, доплерографія судин нижніх кінцівок, рентгенографія кісток та легень.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Березовий Гай"

To Top