ВІДДІЛЕННЯ СОМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ХВОРИХ (ДОРОСЛИХ): ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ НА ОРГАНАХ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ (ОПЕРАТИВНОГО ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ З НИРОК І СЕЧОВИХ ШЛЯХІВ, УДАРНО-ХВИЛЬОВОЇ ЛІТОТРИПСІЇ)

ПОКАЗАННЯ: підгострий період після хірургічного, в тому числі ударно-хвильової літотрипсії, малоінвазивного та інструментального втручання на органах сечостатевої системи (N99.8); підгострий період після оперативного та інструментального втручання, при сечокам’яній хворобі (N20-N23); підгострий період після хірургічного, в тому числі малоінвазивного втручання з приводу доброякісних новоутворень сечостатевих органів (доброякісна гіперплазія простати не вище ІІ ступеня) (D29.1-D29.4; D29.7).

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: хронічні захворювання нирок з нирковою недостатністю ІІ-ІІІ ст., високим артеріальним тиском (понад 180/100-110) або нейроретиніт; нефросклероз з симптомами ниркової недостатності; гідронефроз, полікістоз, ускладнений нирковою недостатністю; амілоїдоз нирок з набряками і азотемією; макроскопічна гематурія будь-якого походження. Всі урологічні хвороби в гострій стадії та хронічні в стадії загострення. Стриктури уретри. Доброякісна гіперплазія передміхурової залозі ІІІ ст.. Злоякісні пухлини, специфічні запальні захворювання без попередньої санації. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: питне водолікування (мінеральна вода), кліматолікування, дієтичне харчування, лікувальна фізкультура, бальнеолікування (ванни, або ПДМ, душі), грязелікування (загальні грязі, гальваногрязь, ректальні тампони), апаратна фізіотерапія, сегментарний масаж, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, медикаментозне лікування невідкладних станів.

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія, клінічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз сечі по Нечипоренко, посів сечі на мікрофлору та чутливість до антибіотиків, аналіз крові на простатоспецифічний антиген, біохімічний аналіз крові, що стосується основного захворювання, УЗД нирок, сечового міхура і передміхурової залози. Консультація фахівців проводиться за призначенням лікаря. 


ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: гірудотерапія, гідроколонотерапія, гідромасажні ванни, ванна «Купава», лікувальні трав’яні чаї і киснева пінка, біохімічний аналіз крові, що не стосується основного захворювання, аналіз крові на тестостерон, посів секрету передміхурової залози із визначенням мікрофлори та чутливості до антибіотиків, УЗД обстеження, що не стосуються основного захворювання, басейн, кріосауна, пневмопресинг, гіпербарична оксигенотерапія, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, фіш-пілінг, рентгенографія опорно-рухової системи та органів дихання, МРТ, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Миргород"

To Top