Палац Культури

На курорті створені всі умови для організованого дозвілля і культурного відпочинку. Кращий в санаторно-курортній галузі Палац культури є центром культурного життя не тільки курорту, а й усього міста. Адміністрація курорту приділяє велику увагу розширенню можливостей культурного відпочинку. Нещодавно було завершено оновлення Палацу культури. І сьогодні він зустрічає своїх відвідувачів ошатною кіноконцертною залою на 1020 місць, конференц-залою з сучасним медіа-комплексом, бібліотекою, яка пропонує більше 30000 видань, прекрасним танц-холом. А головне багатство Палацу культури є самодіяльні колективи, 6 з яких заслужено носять звання Народний. Їх концерти і шоу-програми користуються великою популярністю у відпочиваючих. Афіші ПК курорту майорять запрошеннями на концерти відомих українських та російських артистів. У складі ПК працюють студія аудіозапису, телестудія та Музей історії курорту «Миргород».

Рівень колективів, сучасне оснащення, творчі підходи до організації дозвілля допомогли Палацу культури курорту «Миргород» стати рідним домом для Всеукраїнського фестивалю сучасного романсу «Осіннє рандеву», Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України», фестивалю-кункурсу самодіяльних колективів підрозділів Курорту «Миргород», самобутній Гоголівській гуморині, яка традиційно проводиться 1 квітня на Батьківщині генія світової літератури, численним форумам, конференціям і семінарам різного рівня.

Палац культури курорту "Миргород" визнаний кращим культурно-освітнім закладом в системі Федерації профспілок України.

Палац культури - це не тільки кіно і концерти, літературні і танцювальні вечори - це особливий ритм життя, що дарує відпочиваючим масу позитивних емоцій. Якщо Ви не берете участь у концертній програмі, запропонованої відпочиваючим, тоді Вас напевне зачарують концерти Зразкового дитячого ансамблю танцю «Джерельце», народного театру естрадного танцю «Екзоденс», Народного жіночого вокального ансамблю «Джерела» та Народного гурту «Мальви», або хорового колективу, учасники яких є лауреатами та володарями Гран-Прі Всеукраїнських фестивалів мистецтв «Осіннє рандеву», «Джерела», «Cоловейко України», «Прем’єра пісні», « Пісенний вернісаж», «Пісні рідного краю», «Шлягер»; Міжнародних фестивалів: «Бором ля», «Зоряні мости», «Золотий лелека», «Балатон, молодість, краса» та інших. А часто насолода від чудової пісні і танцю та яскравого дійства на сцені замінять не одну процедуру.

А по-справжньому відчути колорит Миргородщини Вам допоможе своїми запальними програмами вокально-етнографічний колектив "Миргородські парубки" і концертна програма "Сорочинський ярмарок". Миргород багатий талантами. Достатньо сказати, що щодня в Палаці культури курорту проводиться шість заходів, сюди приїжджають багато відомих артистів.

Велика увага приділяється дітям, і двічі на місяць проводяться концерти з їхньою участю. Їм присвячують спеціальні святкові програми, надають можливість зустрічатися з відомими естрадними артистами. В санаторії "Березовий гай" у холі їдальні для дітей проводяться танцювальні вечори.

Рушійною силою організації цікавого дозвілля у санаторіях є 11 культпрацівників. Великою популярністю користуються концерти художньої самодіяльності за участю співробітників та самих відпочиваючих, а також різноманітні масово видовищні заходи, літературно-музичні вечори, театралізовані концерти, розважально танцювальні програми, дискотека, "карооке", які проводяться культорганізаторами та художньо-масовим відділом Палацу культури.

З метою знайомства із звичаями та традиціями рідної Полтавщини, вивчення українського фольклору, проводяться тематичні вечори для дорослих та дитячі години на тему "Що ми знаємо з історії України", свято "Івана Купала", "Різдвяне свято" та інші.

Якщо Ви побажаєте більше дізнатися про курорт Миргород, на Вас чекає музей курорту Миргород, розташований на другому поверсі в окремому будинку на території санаторію "Хорол".

А як тут святкують Новий рік та Різдво, Івана Купала, які шоу-програми готують до Дня закоханих, 8-го березня. На курорті «Миргород» справді вміють поєднати і чудові традиції щирої української гостинності, і всі родзинки курортного життя.

To Top