ВІДДІЛЕННЯ НЕЙРОРЕАБІЛІТАЦІЇ ХВОРИХ (ДОРОСЛИХ): ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ІНСУЛЬТІВ (ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ НА СУДИНАХ МОЗКУ, АБО БЕЗ НИХ), ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ЧЕРЕПНО-МОЗКОВИХ ТРАВМ

ПОКАЗАННЯ: транзиторні церебральні ішемічні напади та споріднені синдроми (G45); субарахноїдальний крововилив (І60); внутрішньомозковий крововилив (І61); інший нетравматичний внутрішньочерепний крововилив (І62). Інфаркт головного мозку (І63). Інсульт, не уточнений як крововилив чи інфаркт (І64); Наслідки цереброваскулярних хвороб (І69). Внутрішньочерепна травма (S06): хворі з наслідками травм головного мозку у вигляді астенічного, вегето-судинного, гіпоталамічного синдромів та після хірургічного видалення внутрішньочерепної гематоми без різко вираженої гіпертензії, епілептичних/епілептиформних нападів та психічних порушень, за наявності рухових розладів, але з можливістю самостійного пересування та самообслуговування.

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: недостатність кровообігу вище II-А ступеня (І50.0); ІХС: стенокардія IV функціонального класу (І20.0-І20.9); Тяжкі порушення серцевого ритму і провідності: пароксизми фібриляції передсердь, що виникають два чи більше разів на місяць (І48); пароксизмальна тахікардія (І47.0, І47.1, І47.9) з частотою нападів більше ніж два рази на місяць; екстрасистолія (І49.8) політопна, групова і рання (R на T); передсердно-шлуночкова блокада другого ступеня (І44); передсердно-шлуночкова блокада повна (І44.2). Інсулінозалежний цукровий діабет (Е10) (некомпенсований і важкого перебігу). Печінкова недостатність (К72). Ниркова недостатність (N17-N18) вище І ступеня. Бульбарні і псевдобульбарні паралічі. Гіперкінетичні, виражені вестибулярно-мозочкові і гіперсомнічні синдроми. Прогресуючий перебіг гіпертонічної хвороби з кризами. Наявність сенсорної афазії. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеолікування (ванни, душі), грязелікування (грязьові аплікації), лікувальна фізкультура, масаж, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми, інгаляції, синглетно-киснева терапія, ароматерапія, спелеотерапія (лікування в соляній шахті), голкорефлексотерапія, лікувальний басейн (за показаннями), медична допомога при невідкладних станах.

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія; клінічний аналіз крові та сечі, обстеження в клінічній та біохімічній лабораторіях, що стосуються основного захворювання; реоенцефалографія, консультації кардіолога та окуліста, рентгенографія опорно-рухової системи та органів дихання при невідкладних станах.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: гірудотерапія, гідроколонотерапія, гідромасажні ванни, ванна «Купава», лікувальні трав’яні чаї і "киснева" пінка, кріосауна, пневмопресинг, гіпербарична оксигенотерапія, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, фіш-пілінг, рентгенографія опорно-рухової системи та органів дихання, МРТ, УЗД обстеження, що не стосуються основного захворювання, капіляроскопія, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Миргород"

To Top