ВІДДІЛЕННЯ МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ХВОРИХ (ДОРОСЛИХ) УЧАСНИКІВ АТО (ПОРУШЕННЯ АДАПТАЦІЇ, РОЗЛАДИ ПОВ’ЯЗАНІ ІЗ СПОЖИВАННЯМ ЇЖІ, НЕОРГАНІЧНІ РОЗЛАДИ СНУ, СОМАТОФОРМНІ РОЗЛАДИ, НЕВРАСТЕНІЯ)

Реалізація путівок у відділення проводиться за заявками Управлінь соціального захисту з частковою оплатою реабілітації за їх рахунок.

ПОКАЗАННЯ: порушення адаптації (F43); розлади, пов’язані із споживанням їжі (F50); неорганічні розлади сну (F51); соматоформні розлади (F45); неврастенія (F48,0).

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: розлади психіки і поведінки психотичного рівня; гострий період непсихотичних психічних розладів та розладів поведінки; олігофренія; порушення психіки (епілепсія, психоневрози, психопатії, розумова відсталість), які потребують індивідуальних умов догляду та лікування. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ: питне водолікування; ЛФК; ванни хвойні, або мінеральні, або інші; лікувальні душі; грязелікування; апаратна фізіотерапія високої і низької частоти та світлолікування; психотерапія; ароматерапія; інгаляції; промивання кишковика; масаж комірцевої зони; мікроклізми; невідкладна медична допомога.

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: загальні аналізи крові та сечі, аналізи крові та сечі на глюкозу; ЕКГ, РЕГ, консультації спеціалістів за показаннями, ФГДС, рН-метрія; дуоденальне зондування; ректороманоскопія.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: тракційна терапія, ударно-хвильова терапія, баротерапія, загальна магнітотерапія, голкорефлексотерапія, пневмопресинг, ПДМ, лікувальний басейн, спелеотерапія, ванни скипидарні, содові, протиревматичні, дерматологічні, перлинно-бішофітні з хромотерапією, ванни "Купава", "Комфорт", гідромасажні ванни, "Релакс", фіш-пілінг, гірудотерапія; аналізи крові біохімічний та імунологічні; ультразвукова діагностика, рентген-діагностика (окрім екстрених випадків); холтерівське добове моніторування ЕКГ та АТ; ехокардіографія; МРТ; стул-тест на Н.р.; обстеження у бактеріологічній лабораторії.

 

Список санаторіїв, де ви зможете отримати цей тип лікування:

 

Санаторій "Полтава"

To Top