SKU
X101
822,00 грн.

«ЕКОНОМ» 2-місн. санаторію "Хорол"
Вартість путівки для однієї особи

У вартість путівки входить проживання, харчування, діагностика та лікування. При переході з профільного відділення в одне з реабілітаційних відділень доплата для дорослих становить на 1 особу за добу - 84 грн з ПДВ, для дітей та інвалідів - 76 грн без ПДВ. Ціни дійсні з 01.05.21р.

Стандартний ремонт для оздоровлення і відпочинку, в номері є все необхідне для комфортного проживання, в тому числі кабельне телебачення.

Проживання однієї особи в двомісному номері можливе з доплатою 50% від вказаної вартості.

Забронювати

Номер розрахований на комфортне проживання людей, які приїхали відпочивати та оздоровлюватись, адже кількість процедур і неймовірні природні умови не залишать Вас байдужими і Ви не будете постійно перебувати у номері. Спокій і затишок гарантовано, адже саме ці номери знаходяться у найбільш спокійній частині курорту. Краєвиди на річку Хорол і свіже повітря кожного ранку вразить Вас природністю та красою. В номері є телевізор, кабельне телебачення, усе необхідне для сну і комфортного проживання. Тим хто любить простір – можливе проживання одному або є можливість доставити ліжко для дитини, тобто можливе проживання сім’ї з трьох осіб.

Докладніше
Кількість кімнат у номері 1
Тип кімнат Окремі
Кількість місць у номері 2
Кількість ліжок у номері 2 одномісних
Додаткове місце Ні
Телевізор Так
Холодильник Так
Кондиціонер Ні
Напишіть власний огляд
Ви переглядаєте:«ЕКОНОМ» 2-місн. санаторію "Хорол"
To Top