Діагностика та Лікування

Потужний лікувально-діагностичний комплекс об'єднує сучасні санаторії «Березовий гай», «Миргород», «Полтава», «Хорол» і сучасну загальнокурортну поліклініку, а також бальнеогрязелікарню.

У нас пропонують більше 300 видів процедур і досліджень, деякі з них передові та унікальні. В лікуванні цукрового діабету і безпліддя команда лікарів санаторного комплексу досягла значних результатів, які визнані фахівцями світового рівня. Поєднання природніх лікувальних чинників, найсучаснішого обладнання кращих світових виробників та ефективних методик дозволяє провести комплексне оздоровлення всього організму. А чудовий комфорт, насичена культурна програма надає широкі можливості для незабутнього відпочинку, що гармонійно поєднується з підвищенням імунітету.

Наше ставлення до клієнтів оцінено відвідувачами із більш ніж тридцяти країн світу. Щорічне відвідування курорту вимірюється кількома десятками тисяч задоволених пацієнтів.

Найбільше багатство курорту - всесвітньо відома цілюща Миргородська мінеральна вода. Вживана безпосередньо з джерела, «Миргородська» насичена найважливішими для здоров'я мікро- і макроелементами в ідеальному стані для засвоєння організмом. Вона відноситься до складних фізико-хімічних подразників, які викликають важливі позитивні зміни в різних органах і системах організму, сприяють його загальному оздоровленню. Вода «Миргородська» одна з найбільш захищених від зовнішнього негативного впливу подібних джерел у світі. Останні зарубіжні дослідження "Миргородської" виявили в ній понад 200 корисних компонентів, після чого іноземні фахівці її сертифікували, назвали коктейлем здоров'я і рекомендували до вживати в усьому світі.

Не менш відомі і цілющі властивості унікальних лікувальних грязей із місцевого родовища. Для того щоб оцінити популярність і масштаби застосування лікувальних грязей, досить сказати, що навіть при мінімальних дозах, прийнятних для ослабленого організму, тут використовують понад 1200 тонн лікувальних грязей на рік. Лікувальна грязь використовується одноразово, після чого утилізується.

В усіх санаторіях комплексу успішно лікують захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура та кишечнику. Точна діагностика, індивідуальні програми оздоровлення з урахуванням всіх виявлених особливостей, комплексний підхід, що об’єднує цілющу силу природних лікувальних чинників, підібране і збалансоване дієтичне харчування якісними продуктами, всі переваги широкого спектру фізіотерапевтичного лікування, великий вибір можливостей активного відпочинку дають відмінні результати оздоровлення, відновлюють нормальний обмін речовин та захисні сили організму, що при сучасному способі життя досить важливо.

Особливих успіхів фахівці курорту досягли у лікуванні цукрового діабету, а завдяки новітнім методикам визначення мікроальбумінурії в сечі, С-пептида і антитіл глютаматдекарбоксилази в крові, тут визначають ризик захворювання цукровим діабетом за декілька років до клінічних проявів цієї хвороби. Чудових результатів досягнуто у лікуванні бронхо-легеневої системи, щитовидної залози, захворювання серцево-судинної і нервової системи, органів опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, проводять реабілітацію після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань.

Сприятливі умови відділення оздоровлення вагітних жінок приваблюють сюди майбутніх мам, а лікування безпліддя подружніх пар відлунюється гоміном десятків народжених завдяки лікуванню батьків, дітей. 

Окрім найсучасніших методик діагностики і лікування всього організму, зокрема, таких як загальна магнітотерапія, оротерапія, ударно-хвильова терапія і багато інших, в курортній поліклініці охочі знайдуть і кріосауну, і солярій, та інші актуальні сьогодні процедури, які відновлюють здоров'я, красу і молодість.

To Top