0

     Курорт «Миргород» запрошує на ефективну реабілітацію після COVID-19 та інших вірусних інфекцій, які спровокували загострення хронічних захворювань органів дихання, серцево-судинної, нервової, м’язово-скелетної, сечостатевої систем, органів травлення, при цукровому діабеті та інших захворюваннях.

      І для цього тут створені всі умови.

      Реабілітація проводиться за індивідуальними програмами, призначеними лікарем, в залежності від загального стану здоров’я.

      У відновлювальному лікуванні використовується широкий спектр водолікування та фізіотерапії, сучасні методи діагностики і лікування та медичне обладнання кращих світових виробників, цілюща сила всесвітньо відомої Миргородської мінеральної води та лікувальних грязей.

       До речі, застраховані особи, у випадках захворювань, що потребують реабілітації, можуть розраховувати на допомогу Фонду соціального страхування, який зараз виділяє значні кошти на санаторно-курортну реабілітацію. Для цього достатньо звернутися до сімейного лікаря або до лікаря стаціонару, якщо людина знаходиться у лікарні, які й визначать необхідний напрям реабілітації.

А ми завжди раді допомогти Вам відновити здоров’я.

Замовити путівку можна за телефоном: м.т.: 099-0487604, +38 (05355) 5-52-46, 5-50-54 (санаторій “Полтава”) На сайті: mirgorodkurort.ua Відділ реалізації путівок: (05355) 5-21-25, е-mail: [email protected]

Прокоментувати

Залиште повідомлення

Ваша електронна пошта не буде відображена.