0

#mirgorodkurort, #миргородкурорт, #курортмиргород, #великденьнакурортімиргород, #великдень

 

Наближається найбільше свято християнського світу – Великдень. Воно має великий духовний зміст. Ми стверджуємо свою віру в те, що світле Христове Воскресіння дарує нашим душам вічне життя. І тільки від кожного з нас залежить, чи ми проведемо його у Божественному світлі, чи у вічному мороці.

 

Хай у святу ніч тисячі палаючих свічок навколо наших храмів запалять у наших душах Любов та освятять рідну землю Божим Благословенням. А всеосяжне «ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС» подарує нам надію на те, що з Божою допомогою ми здолаємо усі негаразди.

 

Свято особливе. І де ж краще зібратися на це величне християнське свято, як не в українському Єрусалимі. У мирному серці України, яке має таку ж назву – місто Миру. Де над тихоплинним Хоролом і найвідомішим у світі українським курортом «Миргород» лунають малинові дзвони старовинного, ще з козацьких часів, собору Успіня Пресвятої Богородиці. Де величний дар Божий - цілюще джерело і щирі господарі піклуються не тільки про здоров’я своїх гостей, а й лікують душу.

 

Крім дарів духовних і свята душі, Великодні свята дають нам і можливість у цьому році чотири дні відпочити. Ми запрошуємо Вас подарувати собі ці чотири дні в раю, як часто називають нашу оздоровницю відпочиваючі. І навіть якщо у Вас немає можливості приїхати на курорт «Миргород» на тривалий час, ми пропонуємо Вам 2-3-денні тури вихідного дня, які суттєво підтримають ваше здоров’я і дадуть змогу взяти участь в найбільшому з християнських свят в особливому місті - українському Єрусалимі.

 

 

Прокоментувати

Залиште повідомлення

Ваша електронна пошта не буде відображена.