0

Курортна поліклініка санаторно-курортного комплексу «Миргород» є універсальним лікувально-діагностичним центром, який оснащений обладнанням кращих світових виробників і пропонує більше 200 видів процедур і діагностичних обстежень за найсучаснішими методиками.

Курортна поліклініка запрошує пройти комплекс діагностичних обстежень на японському обладнанні останнього покоління для МРТ (магнітно-резонансної томографії). Тел .: 050-305-01-02

Також пропонує повний комплекс сучасних ультразвукових досліджень

та рентгенологічних досліджень на цифровому дистанційно керованому рентгенодіагностичному апараті останнього покоління «Оптима Флеш», який дозволяє з вищою цифровою якістю виконувати рентгеноскопію органів грудної порожнини, рентгеноскопію шлунково-кишкового тракту, іригоскопію, рентгенографію органів опори і руху, рентгенографію інших органів та систем організму.

Тут же можна зробити цифровий панорамний знімок зубів.

Чотири сертифіковані лабораторії вищого рівня акредитації пропонують Вам наступні дослідження: печінковий комплекс, нирково-печінковий комплекс, кардіоризик, контроль цукрового діабету, ліпідний профіль, онкомаркери, первинні дослідження на вірусні гепатити, онкоризик жіночий, онкоризик чоловічий, щитоподібна залоза, жіночий гормональний профіль, TORCH-інфекції, обстеження на гельмінти та багато іншого.

У поліклініці можна не тільки пройти обстеження, а й отримати КВАЛІФІКОВАНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ: ХІРУРГА, КАРДІОЛОГА, ТРАВМАТОЛОГА, ОФТАЛЬМОЛОГА, ОТОЛАРИНГОЛОГА, НЕВРОПАТОЛОГА, ТЕРАПЕВТА.

Курортна поліклініка санаторно-курортного комплексу «Миргород» пропонує НАЙСУЧАСНІШІ ОЗДОРОВЧІ МЕТОДИКИ.

МАГНІТОТЕРАПІЮ.

Продуковане магнітне поле дозволяє одночасно впливати на всі системи організму, в тому числі нервову, ендокринну, серцево-судинну і лімфатичну, а також на обмін речовин і окислювально-відновні процеси, що робить апарат ефективним не тільки для лікування захворювань, але і в процесі реабілітації. Активно використовується при лікуванні гіпертонії, цукрового діабету, захворювань опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, імунодефіцитних станів.

АЕРОКРІОТЕРАПІЮ (кріосауна).

Це метод одномоментного охолодження всієї поверхні тіла людини в газовому середовищі наднизької температури (від -50 до -1800С). Забезпечує тренування всіх систем організму, ефективну реабілітацію після перенесених захворювань, оновлення клітин, омолодження організму і профілактику старіння. Один курс кріотерапії замінює 3-4 роки інтенсивного загартовування. Зміцнює і відновлює імунну систему організму, знімає стресові навантаження. Це швидкий і комфортний спосіб боротьби із зайвою вагою і целюлітом.

УДАРНО-ХВИЛЬОВУ ТЕРАПІЮ.

Новітня швейцарська методика вирішення проблем опорно-рухової системи. Ударна хвиля певної частоти, впливає на уражені тканини, руйнує мікрокристали солей кальцію і сприяє вимиванню солей зі зв'язок і сухожиль. Показання: артроз, шпора п'яти, відкладення солей в суглобах, сухожиллях і м'язах, захворювання сухожиль і зв'язок, епіконделіт, пeріартроз, м'язові болі, погане зрощення після переломів, лікування наслідків травм, целюліт, "кісточки" в області стопи та ін.

ТРАКЦІЙНУ ТЕРАПІЮ.

Сучасна лікувальна методика осьового дозованого витягування і теплової вібраційно-механічної дії на м'язово-зв'язковий апарат хребта і суглобів, контрольованих спеціальними комп'ютерними програмами. Призначена для реабілітації та профілактики, хворих з неврологічними проявами шийного, грудного і поперекового остеохондрозу, а також захворюваннями суглобів.

БАРОТЕРАПІЮ.

Оксигенобаротерапія, або Гіпербарична оксигенація (ГБО) - метод лікування киснем під тиском. Під час процедури людина знаходиться у барокамері і дихає медичним киснем, що призводить до значного збільшення кисню в тканинах і клітинах організму. Штучний високий тиск у барокамері веде до насичення крові киснем сильніше, ніж в звичайному житті. Отримуючи енергію, тканини починають відновний процес. Це стосується усіх тканин - м'язової, кісткової, нервової, хрящової.

ГБО відновлює імунітет, забезпечує тонізуючу дію на організм, значно покращує загальний стан людини при перевтомі та стресі, сприяє якнайшвидшому спалюванню жирів і нормалізації обміну білків і вуглеводів, що в свою чергу сприяє швидкому і нешкідливому схудненню, стимулює загоєння ран, переважно за рахунок посилення внутрішньоклітинної регенерації, активно руйнує токсичні продукти в організмі і попереджає їх утворення, пригнічує життєдіяльність мікробів, посилює дію лікарських препаратів і в той же час знижує побічний ефект від їх застосування, знижує внутрішньочерепний тиск, покращує мозковий кровообіг.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПОПРЕРЕДНІЙ ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНОМ У РОБОЧІ ДНІ З 8.00 ДО 16.00 ГОДИНИ: (05355) 5-32-25

Прокоментувати

Залиште повідомлення

Ваша електронна пошта не буде відображена.