0

Якщо Ви відчуваєте постійну втому, а організм вимагає підтримки і оздоровлення, щоб бути готовим до всіх сучасних викликів, краще місце де можна відпочити і набратися здоров’я - курорт «Миргород». І не варто чекати, поки організм скаже остаточне НІ. Попіклуйтесь про нього завчасно.

Вас запрошує курорт з найбільшою в Європі кількістю профільних та реабілітаційних відділень, кращими в Україні Бальнеогрязелікарнею та курортною поліклінікою, що пропонують більше 300 видів діагностичних обстежень і лікувальних процедур та забезпечують комплексне оздоровлення всього організму. Всесвітньо відома цілюща Миргородська мінеральна вода, лікувальні грязі, лікарі і медперсонал високої кваліфікації, широкі можливості оздоровлення і незабутнього відпочинку допоможуть Вам отримати головний результат – значне та тривале покращення здоров’я, гарний настрій і впевненість у майбутньому.

До речі, на час посилення карантинних заходів, з 12 листопада поточного року, всі профільні та реабілітаційні відділення курорту працюватимуть на базі санаторію «Полтава». До послуг відпочиваючих сучасна діагностика і методи лікування у санаторії та курортній поліклініці, всі переваги СПА-оздоровлення в Бальнеогрязелікарні, і, такий довгожданий, комфортний відпочинок.

Ви варті кращого. А саме «Миргородкурорт» Всесвітньою Федерацією Водо та Кліматолікування був визнаний «Кращим курортом світу».

Приїжджайте і Вам захочеться повернутися сюди знову, адже це місце де живе здоров’я.

Замовити путівку можна за телефоном: +38 (05355) 52125, е-пошта: [email protected], або за допомогою електронної форми бронювання на сайті: mirgorodkurort.ua, чи безпосередньо у санаторії «Полтава» - +38 (05355) 5-52-46, 5-50-54, м.т.: 099-0487604, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044862

Прокоментувати

Залиште повідомлення

Ваша електронна пошта не буде відображена.