0

САНАТОРІЙ «ХОРОЛ» ЗАПРОШУЄ НА ЕФЕКТИВНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ І НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК З 1 ЧЕРВНЯ

Санаторій «Хорол» об'єднує універсальні можливості новітніх методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку. Тут успішно лікують захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і кишечнику як у дорослих, так і у дітей в супроводі батьків.

- Для батьків з дітьми створені всі умови для комфортного сімейного оздоровлення і відпочинку. Турботу про дітей, під час проходження процедур батьками, беруть на себе кваліфіковані вихователі в добре обладнаній ігровій кімнаті. Також у санаторії проводиться ефективна реабілітація хворих після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань, неперевершені результати дає лікування хворих з патологією жіночих статевих органів.

- Також санаторій спеціалізується на реабілітації і оздоровленні вагітних жінок (від 12 до 32 тижнів). Це унікальне відділення заслуговує особливої уваги. Прекрасна природа, спокій, харчування екологічно чистими продуктами, увага досвідченого персоналу створюють надзвичайно сприятливі і комфортні умови для вагітних. Обстеження і лікування тут проводяться на найсучаснішому рівні. Індивідуально для кожної жінки складається комплексний план лікувально-оздоровчих заходів.

- У санаторії "Хорол" майбутнім мамам допомагають не тільки оздоровитися, але і підготуватися до пологів. Для цього у відділенні діє «Школа матері», мета якої полягає у формуванні навичок у майбутніх мам та усвідомлення батьківства у подружніх пар в період вагітності.

- Санаторій "Хорол" має власне ванне відділення. До послуг відпочиваючих широкий вибір лікувальних ванн, душів, відділення кишкових промивань, торфогрязелікування, широкий спектр методик апаратної фізіотерапії: електролікування, світлолікування, магнітотерапія, ультразвукова і мікрохвильова терапія та інші види фізпроцедур, лікувальні масажі, лікувальний басейн з пасивним вертикальним витягненням хребта, літній відкритий басейн, кріосауна, солярій, сауна, які не тільки відновлять здоров'я, але й красу та молодість.

- Санаторій «Хорол» має власний автоматичний бювет мінеральної води, кабінети озокеритолікування, центр механотерапії де до Ваших послуг велотренажери, велоергометри, фітнес-центр «Кеттлер», сучасний зал ЛФК оснащений дошкою Євмінова та інше спортивне знаряддя, яке дає прекрасні результати при остеохондрозах, артрозі, сколіозах, порушеннях постави. Також при лікуванні цієї патології використовують нові методики: ударно-хвильову терапію, лікування захворювань хребта апаратом тракційної терапії «Ормед-професіонал», загальну магнітотерапію та багато іншого.

ЗАПРОШУЄМО НА ЕФЕКТИВНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ І НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК У МІСЦЕ, ДЕ ЖИВЕ ЗДОРОВ’Я!

ЗАБРОНЮВАТИ ПУТІВКУ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

САНАТОРІЮ «ХОРОЛ»:

+38 (05355) 5-30-05, 5-21-87,

М.Т.: 099-0487633,

ДЛЯ ЛИСТІВ У VIBER/TELEGRAM +38-063-3044586

 

 

Прокоментувати

Залиште повідомлення

Ваша електронна пошта не буде відображена.