0

 

#mirgorodkurort, #Миргородкурорт, #санаторійБерезовийгай, #цукровийдіабет, #цукровийдіабетценевирок, #диабет, #курортМиргород

 

Добре відомий в Україні та далеко за її межами САНАТОРІЙ «БЕРЕЗОВИЙ ГАЙ» курорту «Миргород» ВІДНОВИВ СВОЮ РОБОТУ. І ми з радістю запрошуємо вас переконатися, що цукровий діабет — це не вирок, а інший спосіб життя.

Цукровий діабет, на жаль, неможливо вилікувати, але можна запобігти його виникненню або значно покращити самопочуття при цьому захворюванні.

Пройдіть комплексне лікування у санаторії «Березовий гай» на «Миргородкурорті», щоб покращити стан здоров’я та навчитися повноцінно жити із цукровим діабетом.

Базова в Україні Школа життя з цукровим діабетом, комплексне лікування та профілактика на сучасному обладнанні за найбільш актуальними методиками.

Санаторій має власну лікувально-діагностичну базу:

→ повний спектр сучасних фізіотерапевтичних процедур;

→ 2 зали для занять лікувальною фізкультурою;

→ велотренажерний зал;

→ масажні кабінети;

→ кабінети синглетно-кисневої терапії та інгаляцій;

→ кабінети психотерапії та ароматерапії. А ЩЕ:

Кабінет діабетичної стопи із можливістю проведення атравматичного апаратного педикюру та манікюру.

Можливість скористатися методом карбокситерапії — ця процедура сприяє покращенню мікроциркуляції, оптимізує метаболізм, активує синтез колагену у тканинах, має трофічну, протизапальну, омолоджуючу дію. Показана при остеохондрозі, артриті, поліартриті, килах міжхребцевих дисків, болю в м’язах, ожирінні.

Для зручності відпочиваючих працюють кабінети інфузійної терапії, що дає змогу проведення повноцінного курсу внутрішньовенних ін’єкцій. Тепер діабетичні полінейропатії та ангіопатії, трофічні виразки лікуються успішніше.

Фітобар санаторію пропонує відпочиваючим широкий вибір лікувальних чаїв та збагачені киснем фітонастої.

У санаторії «Березовий гай» представлено повний спектр сучасного високотехнологічного обладнання, якого Ви не зустрінете, навіть, у клініках Європи.

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ НЕ ЛИШЕ ПРОВЕСТИ ПОВНУ ДІАГНОСТИКУ ТА КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ, А Й ЗАПОБІГТИ ЙОГО ВИНИКНЕННЮ.

Ми допоможемо вчасно діагностувати перші доклінічні прояви даного захворювання та фактори ризику, провести адекватну корекцію способу життя, харчування, рухової активності, щоб не залишити хворобі жодного шансу!

 

��Окрім найсучаснішої діагностики, процедур та харчування, націлених на реабілітацію дорослих і дітей хворих на цукровий діабет, у санаторії працюють:

- відділення реабілітації при захворюваннях щитоподібної залози;

- профільне лікування захворювань органів травлення.

ЩОБ ЗВ’ЯЗАТИСЯ З МЕНЕДЖЕРОМ ТА ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ,

ПЕРЕДЗВОНІТЬ: 099-0487624

 

Прокоментувати

Залиште повідомлення

Ваша електронна пошта не буде відображена.