0

На сьогоднішній день у світі понад 425 млн. людей живе із діабетом. За прогнозами до 2045 року ця цифра може збільшитися до 629 млн.

В Україні поширеність діабету за останні 10 років збільшилася наполовину. Майже 3% первинної інвалідності дорослого населення в нашій країні є наслідком захворювання на діабет.

Щорічно реєструється 100 тисяч нових випадків захворювання.

Національний лідер санаторно-курортної реабілітації хворих на цукровий діабет курорт «Миргород» приділяє велику увагу боротьбі з цією підступною недугою і вже чотири десятиліття займається санаторно-курортною реабілітацією хворих на діабет. На курорті зібрано весь комплекс сучасного обладнання та методик, які сьогодні використовують у всьому світі.

Особливу увагу приділяють всім аспектам навчання дорослих і дітей хворих на цукровий діабет самоконтролю, який сьогодні визнаний надзвичайно важливою складовою лікування цукрового діабету. Гарним підґрунтям для цього є унікальний досвід першої Школи життя з діабетом, яка діє на курорті з 1994 року і є базовою в Україні для навчання викладачів таких шкіл, а також єдиного Всеукраїнського центру санаторно-курортної реабілітації хворих на цукровий діабет відкритого в оздоровниці в 2008 році. Важливою складовою лікування є навчання фізичним вправам в комплексній терапії хворих на цукровий діабет.

Всі, хто пройшов курс лікування цукрового діабету в миргородській оздоровниці переконалися, що саме комплексне застосування унікальної природної Миргородської мінеральної води з іншими природними лікувальними факторами, новітніми медичними технологіями та ефективним навчанням самоконтролю дає неперевершений результат, який неможливо отримати в звичайних медичних закладах.

Звертаємо Вашу увагу, що в зв’язку з посиленням карантинних заходів в Україні, відділення санаторно-курортної реабілітації хворих на цукровий діабет дорослих та дітей у супроводі батьків, зараз працюють на базі санаторію «Полтава» курорту «Миргород» і запрошують всіх бажаючих на ефективну реабілітацію. Саме тут хворим допомагають переконатися, що цукровий діабет не вирок, а інший стиль життя. І ми допоможемо Вам зробити це життя повноцінним і сповненим звичайних життєвих радостей.

Будьте здорові! А ми завжди готові Вам у цьому допомогти

Прокоментувати

Залиште повідомлення

Ваша електронна пошта не буде відображена.