Про нас

Раді вітати Вас на офіційному сайті найвідомішого українського курорту і будемо щасливі, якщо він допоможе Вам знайти свій шлях до здоров’я.

 

Шановні прихильники курорту «Миргород», для більшої зручності звернень до санаторіїв і бронювання путівок на оздоровлення і відпочинок на нашому курорті, ми пропонуємо різні засоби спілкування.
Якщо зібралися гарно відпочити і оздоровитися, замовити путівку можна за телефоном:
+38 (05355) 52125,
е-пошта: marketing@mirgorodkurort.ua,

або за допомогою електронної форми бронювання на сайті: mirgorodkurort.ua,
у Київському офісі «Миргородкурорту» - м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, будівля «Укрпрофоздоровниці», офіс 804, телефони:
(044) 287-06-06, (050) 308-61-81, (067) 989-67-91,
чи безпосередньо у санаторіях:

Санаторій “Березовий гай” - +38 (05355) 5-52-65, 5-21-24,
м.т.: 099-0487624, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044882

Санаторій “Миргород” - +38 (05355) 5-26-50, 5-31-48,
м.т.: 099-0487626, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044604

Санаторій “Полтава” - +38 (05355) 5-52-46, 5-50-54,
м.т.: 099-0487604, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044862

Санаторій “Хорол” - +38 (05355) 5-30-05, 5-21-87,
м.т.: 099-0487633, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044586

УВАГА! ПРИ ПОСЕЛЕННІ В САНАТОРІЙ, ТРЕБА МАТИ З СОБОЮ ПЛР-ТЕСТ з терміном давності не більше 72 годин,
АБО CITO-TEST COVID-19 АНТИГЕН SARS-CoV-2 з терміном давності не більше 48 годин.
У разі, якщо Вам не вдається вчасно зробити Cito-test антиген коронавірусу SARS-CoV-2, його можна здати безпосередньо на курорті (вартість - 500 грн. у робочі дні, з 8.00 до 10.00 години, крім суботи і неділі).

 

МИ БАЖАЄМО ВАМ: БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!
І пропонуємо неперевершену ефективність оздоровлення і незабутній відпочинок європейського рівня у найбільш екологічно чистому куточку України, у чарівному краї, прославленому в творах великого Миколи Гоголя — у Миргороді.

 

Перлина України, рай земний, українська Швейцарія – це лише частина назв, якими величають відому оздоровницю її гості. Адже сучасний санаторно-курортний комплекс «Миргород» — це все, що ми очікуємо від європейського курорту. Всесвітньовідома цілюща мінеральна вода та унікальні лікувальні грязі, неповторна краса курортних парків, які дарують світу кришталево чисте повітря.

А ще найпотужніший лікувально-діагностичний комплекс, який об'єднує сучасні санаторії «Березовий гай», «Миргород», «Полтава», «Хорол» та кращі в галузі загальнокурортну поліклініку і бальнеогрязелікарню, що пропонують більше 300 видів процедур та досліджень. Це унікальні природні лікувальні чинники, найсучасніше обладнання кращих світових виробників та ефективні методики, які дозволяють проводити комплексне оздоровлення всього організму. Це європейський комфорт, насичена культурна програма, широкі можливості для незабутнього відпочинку.

Сьогодні «Миргородкурорт» за всіми показниками є лідером санаторно-курортної сфери нашої держави. Всі його оздоровниці мають вищий рівень акредитації. Зручне розташування і транспортне сполучення дозволяє дістатися сюди від провідних промислових центрів країни всього за 2-3 години. А висока ефективність оздоровлення на курорті «Миргород» добре відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами і приваблює сюди протягом усього року більше 30 тисяч відпочиваючих майже з 30 країн світу.

Годі й намагатися у кількох рядках розкрити всі можливості курорту, який пропонує відпочиваючим у два-три рази більше різновидів процедур і досліджень, ніж інші оздоровниці і в Україні, і далеко за її межами. Або намагатися передати особливу і неповторну енергетику цього місця, наповнену цілющою силою миргородського джерела, яке піднімає на поверхню недоторкані скарби юрського періоду, так необхідні сьогодні нашому організму. Адже «Миргородська», вживана безпосередньо з джерела, є природною мінеральною водою, яка повністю зберігає свою енергетичну структуру і насичена найважливішими для здоров'я мікро- і макро-елементами в ідеальному стані для засвоєння організмом.Вона відноситься до складних фізико-хімічних подразників, які викликають важливі позитивні зміни в різних органах і системах організму, сприяють його загальному оздоровленню. Сьогодні «Миргородська» визнана найзахищенішою від зовнішніх впливів мінеральною водою України і це важливий факт з огляду на негаразди з екологією в інших регіонах.

Не менш відомі й цілющі властивості унікальних лікувальних грязей із місцевого родовища, біологічно активних, насичених найнеобхіднішими для організму мікро- та макро-елементами. Для того, щоб оцінити популярність і масштаби застосування лікувальних грязей, досить сказати, що навіть при мінімальних дозах, прийнятних для ослабленого організму, тут використовують понад 1200 тонн лікувальних грязей на рік. А загалом загальнокурортна Бальнеогрязелікарня, яка неодноразово визнавалася кращою в Україні, пропонує гостям більше 100 видів процедур і щодня надає їх понад чотири тисячі. Тут можна отримати максимальний ефект від водолікування у високотехнологічних ванних комплексах і прекрасному лікувальному басейні, оснащеному найсучаснішим обладнанням.

До складу санаторно-курортного комплексу входять чотири санаторії: «Березовий гай», «Миргород», «Полтава», «Хорол», та розвинена інфраструктура для ефективного оздоровлення і незабутнього відпочинку.

В усіх санаторіях комплексу успішно лікують захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура та кишечнику. Точна діагностика, індивідуальні програми оздоровлення з урахуванням всіх виявлених захворювань, комплексний підхід, що об’єднує цілющу силу природних лікувальних чинників, збалансоване дієтичне харчування екологічно чистими продуктами, всі переваги широкого спектру фізіотерапевтичного лікування, великий вибір можливостей активного відпочинку дають неперевершені результати оздоровлення шлунково-кишкового тракту, відновлюють нормальний обмін речовин та захисні сили організму.

Досягати високих результатів допомагають не лише унікальні природні лікувальні чинники, найсучасніші методики та обладнання, а й високопрофесійний колектив курорту. Лікарі миргородської оздоровниці добре відомі у науковому світі своїми дослідницькими роботами, активно співпрацюють з науково-дослідними центрами не лише в Україні, а й за кордоном, постійно підвищують свій професійний рівень. Тільки за останні роки фахівцями ПрАТ «Миргородкурорт» опубліковано кілька десятків науково-практичних робіт і дослідження активно продовжуються. Спираючись на столітній досвід та сучасні дослідження, тут розробили цілий ряд оздоровчих програм, які дозволили крім профільних гастроентерологічних створити 16 реабілітаційних відділень, що надають можливість на курорті «Миргород» ефективно проводити комплексне оздоровлення всього організму.

На курорті «Миргород» з неперевершеною ефективністю лікують цукровий діабет. Достатньо сказати, що на базі саме миргородської оздоровниці створено Всеукраїнський центр санаторно-курортної реабілітації дітей та підлітків хворих на цукровий діабет. Сьогодні навіть іноземні партнери визнають, що такого комплексу найсучаснішого обладнання і ефективних методик, який створено в санаторії «Березовий гай», немає навіть у кращих клініках Європи. А завдяки новітнім методикам визначення мікроальбумінурії в сечі, С-пептида і антитіл глютаматдекарбоксилази в крові, тут визначають ризик захворювання цукровим діабетом за декілька років до клінічних проявів цієї хвороби.

Успішно лікують неспецифічні захворювання бронхо-легеневої системи, щитоподібної залози, захворювання серцево-судинної та нервової системи, органів опори і руху, сечостатевої системи, проводять реабілітацію після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань. Прекрасні умови відділення оздоровлення вагітних жінокприваблюють сюди майбутніх мам, а відділення для реабілітації постраждалих від Чорнобильської катастрофи на «Миргородкурорті» створили першими в Україні і за більш ніж два десятиліття тут напрацьовані найефективніші методики. Неперевершені результати дає й індивідуальний підхід у реабілітації хворих після операцій на шлунку та жовчному міхурі, після інфарктів міокарду і нестабільної стенокардії, оперативних втручань на серці та судинах, а також реабілітації хворих на гіпертонічну хворобу.

Все актуальнішим сьогодні стає і лікування безпліддя подружніх пар. Десятки дітей народилися в сім’ях, які по кілька років страждали на безпліддя, саме після лікування на курорті «Миргород». Тобто мова йде про комплексне оздоровлення всього організму. А для ефективної реабілітації надзвичайно важливий саме комплексний підхід. Наприклад, якщо говорити про оздоровлення опорно-рухового апарату, необхідно і відновлення нормального обміну речовин, і максимальне забезпечення організму мікро- та макро-елементами (мінеральна вода, лікувальна грязь, збалансоване дієтичне харчування), і активізація відновлення хребта та суглобів, а тут висококваліфіковані інструктори підберуть індивідуальний комплекс лікувальної гімнастики, лікарі за необхідністю запропонують або пасивне витягнення хребта за допомогою швейцарських поясів «Айрекс» у лікувальному басейні, або сухе активне витягнення з вібромасажем та локальним механічним впливом на відділи хребта на найсучаснішому тракційному ліжку, слінгтерапію,

пневмопресинг, ударно-хвильову, загальну магніто- та кріотерапію, або комплексне поєднання різних процедур та методик, які потрібні в кожному конкретному випадку. А трохи пізніше буде дуже корисною і денстерапія у прекрасному танц-холі Палацу культури курорту, яка теж включається в оздоровчий процес. І такий комплексний підхід до ефективного оздоровлення забезпечений по кожному напрямку реабілітації. А головне в ньому використовуються найбільш корисні для організму природні лікувальні чинники, які виключають побічні шкідливі наслідки. Люди отримують реальний і найцінніший результат від лікування на курорті, і цей результат стійке покращення здоров’я.

У кожному санаторії є власні дієтичні їдальні, розраховані на одночасне харчування всіх відпочиваючих. Дієтичні їдальні були повністю переобладнані, капітально відремонтовані з підвищенням комфортності і монтажем систем кондиціонування повітря. У всіх санаторіях їдальні пропонують попереднє замовлення страв в межах призначеної дієти. При особливій важливості для процесу оздоровлення збалансованого дієтичного харчування, ті, хто приїхав тільки відпочити, можуть скористатися ресторанним типом харчування.

Особливо важливо, що вибрані умови проживання та харчування, не впливають на якість і кількість процедур і обстежень. Вирішальними для ефективності оздоровлення є індивідуальні потреби і можливості організму, спрямованість, частота і сумісність процедур. Тому, навіть при величезному виборі пропонованих додаткових процедур важливо порадитися з лікарем, про доцільність і динаміку їх прийому. Принциповість лікарів курорту «Миргород» в цьому питанні особливо цінується відпочиваючими, які побувавши в багатьох оздоровницях світу, оцінили різницю між ринковим та дійсно медичним підходом до оздоровлення.

Фізіотерапевтичні відділення санаторіїв курорту «Миргород» налічують сотні апаратів для світлолікування, лазерної терапії, електролікування, магнітотерапії, ультразвукової терапії, електросну, дециметрової і сантиметрової НВЧ-терапії, УВЧ-терапії, дарсонвалізації, індуктотермії, синглето-кисневої терапії. Кабінети інгаляцій з інгаляторами нового покоління «Pari master» німецького виробництва, психотерапії, ароматерапии, лікувального масажу. Також можна отримати курс спелеотерапії в умовах максимальних наближених до природних соляних печер. У санаторіях можна пройти курс комп'ютерного об'ємного пневмопрессинга.

Це надзвичайно ефективна методика, яка використовується в лікуванні понад 200 хвороб завдяки профілактиці і реабілітації судинної системи шляхом поліпшення мікроциркуляції крові і лімфи. У кожному санаторії є тренажерні зали, зали лікувальної фізкультури і фітнесу. До послуг відпочиваючих - велотренажеры, тренажерні і гімнастичні комплекси, бігові доріжки, інше спортивне устаткування кращих світових виробників і рекомендації висококваліфікованих тренерів. Унікальні можливості в оптимізації ваги і структури тіла відкриває обстеження на сучасному багатофункціональному апараті «ОМРОН» і консультації у висококваліфікованих лікарів-дієтологів.

Перелік новітнього обладнання придбаного для підрозділів оздоровниці надзвичайно великий, але увагу хочеться звернути на планомірність цієї роботи. Наприклад, для Курортної поліклініки був придбаний біохімічний автоматизований аналізатор крові (Австрія), який дає можливість визначати 66 біохімічних показників, трохи пізніше – автоматизований гематологічний аналізатор МЕК-7222К японського виробництва, який за 70 секунд видає 22 клінічних показники крові. Автоматичний аналізатор глюкози «Super OB» дозволяє протягом хвилини отримати результати 32 аналізів. Це найсучасніше устаткування дало можливість у декілька разів прискорити проведення аналізів крові, не говорячи вже про гарантовано найвищу точність таких досліджень. Тому результатам аналізів, зроблених в чотирьох лабораторіях курортної поліклініки, беззастережно довіряють і обласні лікарі, і столичні. А відпочиваючі високо цінують унікальну можливість, якої немає навіть в столиці, пройти повний комплекс обстежень і велику частину процедур, навіть не виходячи з Курортної поліклініки.

Тут досвідчені фахівці за допомогою сучасних ендоскопічних відеосистем обстежують стравохід, шлунок, 12-типалу кишку, а за допомогою новітніх зондів найкомфортніше проведуть pH-метрию, дуоденальні зондування з надзвичайно ефективними, при застійних явищах в жовчному міхурі, промиваннями мінеральною водою. Тут можна пройти повний спектр ультразвукових, рентгенологічних досліджень і термографію. У відділенні функціональної діагностики — електрокардіографію, реовазографию, реоенцефалографію. При сердечносудинній патології, є можливість провести цілодобове холтеровское моніторування ЕКГ і АТ.

Кваліфіковані лікарі: офтальмолог, невропатолог, терапевт, кардіолог, хірург, травматолог, стоматолог, проктолог, отоларинголог, проведуть консультативні прийоми і призначать індивідуальні схеми лікування. Окрім найсучасніших методик діагностики і лікування всього організму, зокрема, таких як загальна магнітотерапія, оротерапия, ударно-хвильова терапія і багато інших, в Курортній поліклініці охочі знайдуть і криосауну, і солярій, й інші актуальні сьогодні процедури, які відновлюють здоров'я, красу і молодість.

Ідеальним за ефективністю та результатами є перебування на курорті 21-24 дні, але, в зв’язку з неможливістю для багатьох виділити на лікування скільки часу, оздоровниця пропонує різні терміни перебування, в залежності від можливостей відпочиваючих. А особливо зайнятим тут пропонують оздоровчі тури вихідного дня, які теж суттєво підтримають Ваше здоров’я.

Курорт «Миргород» активно оновлюється і стає ще більш комфортним. Корпуси санаторіїв засяяли новими кольорами, цілі відділення, сотні лікувальних кабінетів повністю переобладнані стали зразками європейського дизайну, більшу частину кімнат санаторіїв теж називають дизайнерськими, бо жодне їх оформлення не повторюється.

А як змінилася територія, доріжки, набережна, лікувальний пляж. Навіть люди, які відпочивають тут_кожного року, або й кілька разів на рік, щоразу дивуються масштабам і швидкості тих змін, які кожного дня роблять курорт «Миргород» ще більш сучасним і привабливим. Тому важливо відзначити, що кілька років тому в керівництво курортом «Миргород» прийшла нова потужна команда на чолі з генеральним директором, заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, депутатом Полтавської обласної ради Олександром Гавловським, яка визначила чітку стратегію подальшого розвитку оздоровниці. Основою її є доведення комфортності відпочинку і сервісу до рівня кращих європейських оздоровниць, при цьому зберігаючи і активно розвиваючи наявну лікувально-діагностичну базу курорту, використовуючи технології і методики кращих світових виробників медичного обладнання. Щороку на ці потреби підприємство витрачає більше 16 мільйонів гривень власних коштів.

І все це за рахунок відданості курортній справі колективу оздоровниці, ефективного менеджменту, мінімізації витрат, активного впровадження енергозберігаючих технологій. Бо, коли мова йде про рівень медичного обслуговування людей, про рівень оздоровниці, а значить і про її майбутнє, керівництво курорту навіть у дуже складних економічних умовах використовує для цього всі можливості. А ще багато уваги приділяє тому, щоб люди, опинившись на території оздоровниці, одразу відчували, що вони потрапили в Країну Мрії. Бо вони тут завжди головні, на повному забезпеченні, про них тут піклуються і завжди чекають. Саме тут вони можуть релаксувати біля унікального танцюючого світломузичного фонтану, де над тихоплинним Хоролом свої могутні крила, підсвічені сотнями райдужних вогнів, крутить «Млин здоров’я», як символ того, що здоров’я на курорті «Миргород» можна черпати безкінечно.

Відновлення фізичного здоров'я – важливе, але не єдине завдання, яке ставлять в миргородській оздоровниці. Тут прагнуть повернути радість життя. Душевний комфорт і гармонійне поєднання оздоровлення та відпочинку, можливість кожному відпочиваючому і кинутися у вир культурно-масового життя, і, за бажанням, побути наодинці з первозданною природою, на повні груди вдихнути п’янкий аромат луків, березового гаю і соснового бору – все це курорт «Миргород». Адже тут «танцювальну терапію» в чудовому танцхолі Палацу культури навіть включають в розпорядок дня, прекрасна концертна зала на 1020 місць майорить афішами відомих артистів. Тут ви завжди знайдете широкий вибір розваг на будь-який смак, навіть якщо приїдете просто відпочити на декілька днів.

До речі, це, напевно, єдиний курорт, на території якого діє старовинний православний храм, малиновий передзвін якого, окрім духовного, має і глибокий оздоровчий ефект. Саме у соборі Успіння Пресвятої Богородиці щопонеділка проводиться молебень за здоров'я і благополуччя відпочиваючих. Можна поспілкуватися зі священиками, знайти відповіді на важливі для себе питання. Отже, тут піклуються не тільки про фізичне, але і про духовне здоров'я своїх гостей.

Всі санаторії працюють протягом усього року. Адже кожна його пора: і сніжна зима, і весна, що буяє сотнями різновидів квітів курортних парків — тут прекрасні. І, наприклад, взимку тут відпочивати нітрохи не гірше, ніж влітку, а для літніх людей навіть краще, адже влітку все-таки буває жаркувато. Та й оксамитовий сезон, що одягає курорт в пишне золото, має свою неповторну красу.

Відпочиваючі часто діляться своїм захопленням від прекрасного обслуговуючого персоналу, від зразкового порядку, від надзвичайно привабливих і оригінальних квітників то у вигляді воза, то колодязя з журавлем, які часто оновлюються і міняються, від царствено гордих лебедів, серед яких є і рідкісні південноамериканські чорношиї і чорні лебеді, і від красенів павичів звичайних і екзотичних білих, і від великої кількості інших декоративних птахів. А тим, хто хоче пригадати своє козаче коріння, і тим, хто хоче відчути себе благородними панами минулого століття, тут теж нададуть таку можливість, тому що їх влітку щодня на чарівливих стежках березового гаю чекають і буланий кінь під сідлом, і зручний фаетон для катань. А взимку розписні сани і навіть карета з вітерцем понесуть уздовж величного Палацу культури курорту.

На курорті Вам запропонують широкий вибір туристичних маршрутів по найцікавіших місцях Миргорода і Полтавщини. А як тут уміють святкувати. А гоголівська гуморина 1 квітня з автографами від самого Миколи Васильовича. А як уміють зустрічати гостей. На курорті створено всі умови для проведення форумів, конференцій, семінарів та корпоративних свят. І Ви дійсно можете здивувати своїх партнерів рівнем проведення Ваших офіційних та неофіційних заходів. Адже тут можна поєднати не тільки робочу та насичену культурну програму. Тут можна і здоров’я підтримати. На курорті «Миргород» уміють поєднати і чудові традиції щирої української гостинності, і всі родзинки курортного життя, і найсучасніші технології та методики оздоровлення.

Сьогодні курорт «Миргород» є безумовним лідером курортної системи України. Досягнення колективу оздоровниці неодноразово відзначалися на державному рівні.

Приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» здобуло перемогу у Національному рейтингу «Лідер товарів та послуг України», отримало нагороду «Золотий знак якості товарів і послуг України», звання «Кращий лікувально-оздоровчий заклад» і «Флагман сучасної медицини». Неодноразово в Україні визнавалося «Підприємством року».

А 17 жовтня 2013 року на сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Федерації водолікування та кліматолікування (ФЕМТЕК) у Греції курорт «Миргород» отримав вищу нагороду міжнародної спільноти фахівців курортної справи - звання «Кращого курорту світу».

І колектив курорту не зупиняється на досягнутому, а ставить перед собою гідне завдання - високо нести звання - кращий курорт світу і зробити його ще більш привабливим. Запрошуємо Вас переконатися в цьому. Ласкаво просимо!

Тож запрошуємо Вас на ефективне оздоровлення
і незабутній відпочинок на «Миргородкурорт»,
наша адреса: вул. Гоголя 112, м. Миргород,
Полтавська область, 37 600
Замовляйте путівки вже зараз: (0-5355) 5-21-25 (багатоканальний, цілодобовий)

е-пошта: marketing@mirgorodkurort.ua, або за допомогою електронної форми бронювання на сайті: mirgorodkurort.ua,
у Київському офісі «Миргородкурорту» - м. Киев, вул. Шота Руставелі, 39/41, будівля «Укрпрофоздоровниці», офіс 804, телефони: (044) 287-06-06, (050) 308-61-81, (067) 989-67-91,
чи безпосередньо у санаторіях:
Санаторій “Березовий гай” - +38 (05355) 5-52-65, 5-21-24,
м.т.: 099-0487624, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044882
Санаторій “Миргород” - +38 (05355) 5-26-50, 5-31-48,
м.т.: 099-0487626, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044604
Санаторій “Полтава” - +38 (05355) 5-52-46, 5-50-54,
м.т.: 099-0487604, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044862
Санаторій “Хорол” - +38 (05355) 5-30-05, 5-21-87,
м.т.: 099-0487633, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044586

To Top