Санаторій "Миргород"

Санаторій «Миргород» об'єднує сім напрямків оздоровлення, широкі можливості новітніх методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку.

Про нас

Поєднання дивовижної природної краси та цілющого мікроклімату створює тут необмежені можливості для повноцінного відпочинку і ефективного лікування. Завдяки унікальним природним факторам, найсучаснішому обладнанню та методикам, високому професіоналізму лікарів та гостинності обслуговуючого персоналу тут ефективно оздоровлюють гостей з різних куточків України та світу.

Санаторій «Миргород» має багаторічний досвід успішного лікування:

 • хронічних гастритів із нормальною і зниженою секреторною функцією шлунку;
 • хронічних захворювань кишечнику;
 • захворювань печінки та жовчних шляхів;
 • хронічних захворювань підшлункової залози;
 • хронічних колітів та ентероколітів різної етіології;
 • функціональних захворювань кишок з розладом моторно-евекуаторної функції.

Крім гастроентерологічного напряму персонал санаторію спеціалізується на реабілітації учасників ліквідації аварії на ЧАЄС.Відділення для реабілітації постраждалих від Чорнобильської катастрофи на «Миргородкурорті» створили першими в Україні і за більш ніж два десятиліття тут напрацьовані найефективніші методики. Неперевершені результати дає й індивідуальний підхід у реабілітації хворих, які перенесли інсульт. Кваліфіковані спеціалісти - медики розробляють для Вас індивідуальну лікувальну-оздоровчу програму.

У вартість путівки входить:
 • Проживання

  У 1-місних, 2-місних, 3-місних номерах з усіма зручностями

 • Медичне обстеження

  Використовуючи найсучасніше діагностичне обладнання

 • Лікування

  Ефективне лікування за новітніми методиками

 • Харчування

  Дієтичне харчування екологічно чистими продуктами

Тут Ви маєте унікальну можливість для діагностики і лікування урологічних та гінекологічних захворювань, а також після операцій на них у реабілітаційному відділенні для хворих із захворюваннями сечестатевої системи санаторію «Миргород». Під наглядом високопрофесійних спеціалістів. Ви зможете скористатися цілющими можливостями найсучаснішого, а іноді й унікального для України обладнання провідних світових виробників серед якого апарати Інтромаг, Інтрастим, ультразвукове обладнання, один з найефективніших засобів лікування статевих розладів та імпотенції фотонно-магнітний апарат Коробова, а також цистоуретроскоп та інше.

Також дуже корисний у цих випадках прийом процедур у вихровій гідрофотомагнітній ванні «Купава», яка забезпечує одночасний лікувальний вплив червоного лазера, вихрового масажу та магнітної корекції органів сечостатевої системи.

В санаторії проводять ефективну реабілітацію хворих із захворюваннями нервової системи, а також після оперативних втручань на органах зору. З цією ж метою, в курортній поліклініці діє офтальмологічний центр “Діоптрія”, в якому на новітньому обладнанні проводиться діагностика захворювань органів зору та оперативні втручання на них за найсучаснішими методиками. До послуг відпочиваючих власні кабінети ароматерапії (хвойне та піхтове масло, композиції ефірних масел), ультразвукової доплеографії судин головного мозку, кабінет гірудотерапії (лікування п’явками), пневмовакуумтерапії, численні фізпроцедури, бальнеотерапія (мінеральні ванни, гідромасаж), масаж. Прекрасних результатів тут досягають і в реабілітаційному відділенні для хворих з неспецифічними захворюваннями органів дихання та після операцій на легенях.

Для підвищення ефективності лікування в санаторії «Миргород» створено «Соляну шахту». Дякуючи насиченню повітря аерозолями солі, постійності іонного і газового складу, відсутності бактеріальної флори та алергенів створюються сприятливі умови для лікування органів дихання, нервової системи та обміну речовин. Також до Ваших послуг апаратна фізіотерапія, сегментарний масаж, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, інстиляції сечового міхура, медикаментозне лікування невідкладних станів, лікування у стоматолога та інше.

Відпочиваючі санаторію користуються кращими в галузі загальнокурортними Поліклінікою та Бальнеогрязелікарнею, які пропонують біля трьохсот видів процедур та обстежень за найсучаснішими методиками.

Санаторій має прекрасно оформлені та обладнані тренажерні зали та зали лікувальної фізкультури. Інструктори ЛФК щоденно проводять заняття лікувальної гімнастики окремо для хворих із гастроентерологічною патологією. Із хворими, що лікуються у реабілітаційних відділеннях, лікувальна гімнастика проводиться невеликими групами інструктором з вищою освітою у спеціально обладнаній залі. Весь процес проведення занять з різноманітних форм лікувальної фізкультури та фізкультурно-оздоровчих занять проводиться під контролем лікаря ЛФК та інструкторів ЛФК. Також до послуг відпочиваючих сучасні тренажерні зали з обладнанням кращих світових виробників.

Крім цього, відпочиваючі користуються майданчиками для гри в великий теніс, бадмінтон, баскетбол, волейбол в загальнокурортному спортивному комплексі.

Санаторії "Миргород" має власну їдальню з оригінальним дизайном і системою кондиціонування повітря, розраховану на одночасне харчування відпочиваючих з використанням попереднього замовлення страв.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

2-місні кімнати з усіма зручностями, 2-місні кімнати з усіма зручностями покращені, 1-місні кімнати з усіма зручностями, 1-місні кімнати з усіма зручностями покращені, 1-місні «Люкси», 2-місні «Люкси» 2-кімнатні, 2-місні «Люкси» 3-кімнатні, Апартаменти. У всіх номерах є телевізори з кабельним телебаченням.

 • 1-місні
 • 2-місні
Забронювати путівку зараз
Санаторій “Миргород” - +38 (05355) 5-26-50, +38 (05355) 5-31-48
м.т.: +38(099)048-76-26, для листів у Viber/Telegram +38(063)304-46-04
To Top