Санаторій "Хорол"

Санаторій «Хорол» об'єднує універсальні можливості новітніх методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку.

Про нас

Санаторій «Хорол» об'єднує універсальні можливості новітніх методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку. Тут успішно лікують захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і кишечнику як у дорослих, так і у дітей в супроводі батьків. Для батьків з дітьми створені всі умови для комфортного сімейного оздоровлення і відпочинку. Турботу про дітей, під час проходження процедур батьками, беруть на себе кваліфіковані вихователі в добре обладнаній ігровій кімнаті. Також у санаторії проводиться ефективна реабілітація хворих після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань, неперевершені результати дає лікування хворих з патологією жіночих статевих органів.

Лікування безпліддя

Все актуальніше сьогодні стає лікування безпліддя подружніх пар. Саме після лікування в санаторії "Хорол" десятки дітей народилися в сім'ях, які страждали безпліддям. Також санаторій спеціалізується на реабілітації і оздоровленні вагітних жінок (від 12 до 32 тижнів).

Це унікальне відділення заслуговує особливої уваги. Прекрасна природа, спокій, харчування екологічно чистими продуктами, увага досвідченого персоналу створюють надзвичайно сприятливі і комфортні умови для вагітних. Обстеження і лікування тут проводяться на найсучаснішому рівні.

Індивідуально для кожної жінки складається комплексний план лікувально-оздоровчих заходів.

У санаторії "Хорол" майбутнім мамам допомагають не тільки оздоровитися, але і підготуватися до пологів. Для цього у відділенні діє «Школа матері», мета якої полягає у формуванні навичок у майбутніх мам та усвідомлення батьківства у подружніх пар в період вагітності.

Під час лекцій, які проводять висококваліфіковані лікарі, майбутні мами набувають практичних навичок по знеболенню пологів і догляду за дитиною.

У вартість путівки входить:
 • Проживання

  У 1-місних, 2-місних, 3-місних номерах з усіма зручностями

 • Медичне обстеження

  Використовуючи найсучасніше діагностичне обладнання

 • Лікування

  Ефективне лікування за новітніми методиками

 • Харчування

  Дієтичне харчування екологічно чистими продуктами

Власне ванне відділення

Санаторій "Хорол" має власне ванне відділення. До послуг відпочиваючих широкий вибір лікувальних ванн, душів, відділення кишкових промивань, торфогрязелікування, широкий спектр методик апаратної фізіотерапії: електролікування, світлолікування, магнітотерапія, ультразвукова і мікрохвильова терапія та інші види фізпроцедур, лікувальні масажі, інгаляції - використовуються інгаляції синглетним киснем та настоями лікарських трав, фітотерапія, лікувальний басейн з пасивним вертикальним витягненням хребта, літній відкритий басейн, кріосауна, солярій, сауна, які не тільки відновлять здоров'я, але й красу та молодість.

Також до послуг відпочиваючих кабінет спелеотерапії — спеціалізоване приміщення, умови якого максимально наближені до відомих солотвинських природних соляних печер. Призначається при захворюваннях бронхо-легеневої системи: бронхіальна астма, хронічні бронхіти з астматичним компонентом; ішемічна хвороба серця; післяінфарктні стани; гіпертонічна хвороба; нейроциркуляторна вегето-судинна дистонія; неврози і неврозоподібні стани; захворювання шкіри: псоріаз і нейродерматити.

Кабінет пневмопресингу — для лікування облітеруючого атеросклерозу, варикозного розширення вен, лімфостазу, цукрового діабету, остеохондрозу, дисциркуляторної енцефалопатії. Щороку тут впроваджується 2-3 нових лікувальних методики.

Центр механотерапії

Санаторій «Хорол» має власний автоматичний бювет мінеральної води, кабінети озокеритолікування, центр механотерапії де до Ваших послуг велотренажери, велоергометри, фітнес-центр «Кеттлер», сучасний зал ЛФК оснащений дошкою Євмінова та інше спортивне знаряддя, які дають прекрасні результати при остеохондрозах, артрозі, сколіозах, порушеннях постави. Також при лікуванні цієї патології використовують нові методики: ударно-хвильову терапію, лікування захворювань хребта апаратом тракційної терапії «Ормед-професіонал», загальну магнітотерапію.

Санаторій має власний спортивний майданчик з комбінованим майданчиком для гри в волейбол, баскетбол, міні-футбол, 2 майданчики для гри в бадмінтон та настільний теніс, а також доріжки «Бадьорості та витривалості». Крім того, відпочиваючі користуються майданчиком для гри в великий теніс, бадмінтон, баскетбол, волейбол на загально-курортному спортивному комплексі.

Власна їдальня

Санаторії "Хорол" має власну їдальню з європейським дизайном і ситемою кондиціонування повітря, розраховану на одночасне харчування відпочиваючих з використанням попереднього замовлення страв.

В комплексній терапії використовуються дієти 1, 2, 4, 5, 5п, 8, 9 ПР. Харчування в санаторії чотириразове, а по окремим дієтам (5П, 9, ПР,) - подрібнене шестиразове.

Санаторій «Хорол» приємно здивує Вас гостинністю і високою кваліфікацією лікарів та персоналу, які подбають, щоб оздоровниця стала для Вас джерелом здоров'я, місцем прекрасного відпочинку, незабутніх зустрічей і вражень!

 • 1-місні
 • 2-місні
Забронювати путівку зараз
Санаторій “Хорол” - +38 (05355) 5-30-05, +38 (05355) 5-21-87
м.т.: 099-0487633, для листів у Viber/Telegram +38(063)304-45-86
To Top