Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Наші санаторії

  • Санаторій "Березовий гай" входить до складу найвідомішої в світі української оздоровниці – курорту «Миргород», що знаходиться в центрі України, у найбільш екологічно чистій зоні нашої держави - на Полтавщині. В цьому чудовому райському куточку сама природа подарувала людям унікальну за своїми цілющими властивостями Миргородську мінеральну воду, помірний клімат, мальовничі береги річки Хорол, яка ніби підковою щастя обіймає територію курорту.

  • Санаторій «Миргород» знаходиться в центрі України, у найбільш екологічно чистій зоні - на Полтавщині. Саме тут, на мальовничих берегах річки Хорол, потопаючи в зелені беріз і сосен, розташований цей райський куточок, який відпочиваючі називають перлиною України, «українською Швейцарією». Цілюща миргородська вода та лікувальні грязі із місцевого родовища, приваблюють сюди понад 30 тисяч відпочиваючих із майже 30 країн світу.

  • Санаторій «Полтава» розташований на мальовничих берегах річки Хорол, в центральній частині найвідомішого в світі українського курорту "Миргород", у райському куточку Полтавщини, улюбленому місці лікування і відпочинку сотень тисяч українців та гостей з ближнього і дальнього зарубіжжя. Тут успішно лікують гастроентерологічні хвороби та проводять ефективну реабілітацію при найактуальніших сьогодні захворюваннях.

  • У мальовничому куточку міста Миру майже століття тому на місці козацької фортеці під благословенні дзвони Успенського собору зароджувався всесвітньовідомий курорт «Миргород» і санаторій «Хорол», який сьогодні є зразком сучасного курортного комплексу. Розташований санаторій в найбільш екологічно чистому куточку України, на Полтавщині, на мальовничому березі річки Хорол, яка і дала назву санаторію.