Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Новини

 • Не встигли відпочити влітку? Нічого страшного. Адже головне - встигнути правильно підготуватися до осінніх загострень хвороб, які, на жаль, уже не за горами. Хочете, щоб вони пройшли непомітно, або взагалі заблукали осінніми парками і вас не торкнулися? Ми гарантовано в цьому допоможемо.

 • Від 5 діб проживання у двомісному номері економ зі сніданком, а також консультативним прийомом лікаря-терапевта ЗА УНІКАЛЬНОЮ ЦІНОЮ - УСЬОГО ЗА 374 ГРН. ЗА ДОБУ!

  ЧУДОВИЙ ВІДПОЧИНОК З МОЖЛИВІСТЮ ОЗДОРОВЛЕННЯ.

 • Стихає, добігає кінця дзвінке літечко, але природа ще буяє кольорами, щедро обдаровує сонцем і теплом, своєю уквітчаною красою, даруючи неповторний час для відпочинку. НАБЛИЖАЄТЬСЯ ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН. А який же він гарний на курорті «Миргород».

 • В рамках робочої поїздки до міста Миргорода та Миргородського району голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов відвідав курорт «Миргород»

 • Шановні прихильники курорту! Колектив нашої оздоровниці робить все, щоб відпочинок на курорті «Миргород» був ще більш комфортним і залишив у Вас тільки гарні враження. Раді повідомити Вам, що відтепер на рецепції санаторіїв «Миргородкурорту» можна відправляти повідомлення у месенджерах Viber та Telegram.

 • Глибоко шановані нами прихильники курорту! Адміністрація ПрАТ «Миргородкурорт» з радістю повідомляє, що з 17 червня 2020 року курорт "Миргород" приймає відпочиваючих на оздоровлення та реабілітацію.

 • На продовження розповіді про сучасні напрямки оздоровлення на курорті "Миргород" пропонуємо розповідь про відділення, що з’явилося як відповідь на одну з найактуальніших проблем сучасності, а саме надзвичайного поширення онкозахворювань. Повна назва відділення: РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПІСЛЯ РАДИКАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ З ПРИВОДУ ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ.

 • Продовжуємо розповідь про напрямки оздоровлення на курорті "Миргород", і сьогодні розповідь про відділення з назвою: ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПРИ ПОРУШЕННІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ: УСКЛАДНЕНА ВАГІТНІСТЬ.

  У програмі оздоровлення цього відділення передбачено все, щоб навіть ускладнена вагітність проходила нормально і закінчувалася народженням здорової дитини. Висококваліфіковані лікарі призначать всі необхідні обстеження і процедури потрібні для цього. Створені всі умови для нормального розвитку плоду і убезпечення майбутньої мами від можливих ускладнень.

Сторінки