Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Новини

 • В рамках робочої поїздки до міста Миргорода та Миргородського району голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов відвідав курорт «Миргород»

 • Шановні прихильники курорту! Колектив нашої оздоровниці робить все, щоб відпочинок на курорті «Миргород» був ще більш комфортним і залишив у Вас тільки гарні враження. Раді повідомити Вам, що відтепер на рецепції санаторіїв «Миргородкурорту» можна відправляти повідомлення у месенджерах Viber та Telegram.

 • Глибоко шановані нами прихильники курорту! Адміністрація ПрАТ «Миргородкурорт» з радістю повідомляє, що з 17 червня 2020 року курорт "Миргород" приймає відпочиваючих на оздоровлення та реабілітацію.

 • На продовження розповіді про сучасні напрямки оздоровлення на курорті "Миргород" пропонуємо розповідь про відділення, що з’явилося як відповідь на одну з найактуальніших проблем сучасності, а саме надзвичайного поширення онкозахворювань. Повна назва відділення: РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПІСЛЯ РАДИКАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ З ПРИВОДУ ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ.

 • Продовжуємо розповідь про напрямки оздоровлення на курорті "Миргород", і сьогодні розповідь про відділення з назвою: ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПРИ ПОРУШЕННІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ: УСКЛАДНЕНА ВАГІТНІСТЬ.

  У програмі оздоровлення цього відділення передбачено все, щоб навіть ускладнена вагітність проходила нормально і закінчувалася народженням здорової дитини. Висококваліфіковані лікарі призначать всі необхідні обстеження і процедури потрібні для цього. Створені всі умови для нормального розвитку плоду і убезпечення майбутньої мами від можливих ускладнень.

 • Якщо раніше курорт знали як санаторно-курортний заклад гастроентерологічного профілю, то сьогодні, завдяки новій стратегії розвитку курорту, що передбачає значне розширення напрямків реабілітації і перетворення оздоровниці на універсальний санаторно-курортний центр комплексного оздоровлення, тут ефективно працюють відділення за 16-ма напрямками реабілітації. Тож, як прямує кожен наш гість на курорт, у тому ж порядку розповімо про відділення.

  Спочатку для жінок. ЛІКУВАННЯ ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ. Для цього в санаторії "Хорол" існує окреме реабілітаційне відділення. Його повна назва:

  ВІДДІЛЕННЯ СОМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ:  ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ НА ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНАХ

 • Адміністрація, профспілковий комітет і весь колектив справжньої перлини України, усесвітньо відомого курорту «Миргород»

  сердечно вітає свого генерального директора, заслуженого лікаря України

  Олександра Даниловича Гавловського

  із 60-літтям.

 • Адміністрація ПрАТ «Миргородкурорт» доводить до Вашого відома, що в зв'язку з посиленням заходів щодо запобігання поширенню на території країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» товариство тимчасово призупиняє свою діяльність з оздоровлення громадян, на час дії в Україні карантинних заходів.

Сторінки