Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Новини

 • Продовжуємо розповідь про напрямки оздоровлення на курорті "Миргород", і сьогодні розповідь про відділення з назвою: ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПРИ ПОРУШЕННІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ: УСКЛАДНЕНА ВАГІТНІСТЬ.

  У програмі оздоровлення цього відділення передбачено все, щоб навіть ускладнена вагітність проходила нормально і закінчувалася народженням здорової дитини. Висококваліфіковані лікарі призначать всі необхідні обстеження і процедури потрібні для цього. Створені всі умови для нормального розвитку плоду і убезпечення майбутньої мами від можливих ускладнень.

 • Якщо раніше курорт знали як санаторно-курортний заклад гастроентерологічного профілю, то сьогодні, завдяки новій стратегії розвитку курорту, що передбачає значне розширення напрямків реабілітації і перетворення оздоровниці на універсальний санаторно-курортний центр комплексного оздоровлення, тут ефективно працюють відділення за 16-ма напрямками реабілітації. Тож, як прямує кожен наш гість на курорт, у тому ж порядку розповімо про відділення.

  Спочатку для жінок. ЛІКУВАННЯ ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ. Для цього в санаторії "Хорол" існує окреме реабілітаційне відділення. Його повна назва:

  ВІДДІЛЕННЯ СОМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ:  ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ НА ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНАХ

 • Адміністрація, профспілковий комітет і весь колектив справжньої перлини України, усесвітньо відомого курорту «Миргород»

  сердечно вітає свого генерального директора, заслуженого лікаря України

  Олександра Даниловича Гавловського

  із 60-літтям.

 • Адміністрація ПрАТ «Миргородкурорт» доводить до Вашого відома, що в зв'язку з посиленням заходів щодо запобігання поширенню на території країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» товариство тимчасово призупиняє свою діяльність з оздоровлення громадян, на час дії в Україні карантинних заходів.

 • Адміністрація ПрАТ «Миргородкурорт» доводить до вашого відома,

  що в зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» прийом громадян на оздоровлення та відпочинок тимчасово призупинено до 3 квітня 2020 року.

  Будемо раді бачити Вас на нашому курорті після завершення карантинних заходів.

 • - Що робити, коли відчуваєш, як твій організм втрачає останні резерви, а натомість приходять відчуття постійної втоми, слабкості та спустошеної імунної системи, що нездатна протистояти новим ворогам?

 • Після суперового чоловічого стресу з 8-кою в очах? Почуйте свої рідненькі серце, шлунок, печінку, коліна та й на інше треба іноді звертати увагу. Якщо дуже тихо шепотять або вголос волають про допомогу – ШВИДЕНЬКО ДО НАС. Після своїх любих і коханих жінок, зробіть свято і для них.

 • Адміністрація та профспілкова організація ПрАТ «Миргородкурорт»
  глибоко сумують з приводу передчасної смерті внаслідок важкої недуги

  Григорія Павловича
  СЕМЕНЕНКА,

  заслуженого економіста України, який майже півстоліття свого життя присвятив

  курортній справі та з 1981 року очолював управління економіки і фінансів «Миргородкурорту».

Сторінки