Бронювання путівок

Віртуальний тур

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Новини

 • Кожного року курорт «Миргород» радо зустрічає своїх гостей на Новорічні та Різдвяні свята. Ми цінуємо кожного, хто вирішив зустріти найголовніші свята року на нашому курорті. Тисячі людей вже традиційно обирають курорт «Миргород», щоб не тільки відпочити і підлікуватися на кращому курорті світу, а й щоб поринути у світ справжньої новорічної казки.

  ПРОГРАМА

  святкових заходів від Нового року до Різдва від Палацу культури курорту «Миргород»

 • Протягом двох днів тут проводився п’ятий регіональний семінар «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи» організований Міністерством соціальної політики за участі Міністерства охорони здоров’я та представництв ЮНІСЕФ та Світового банку в Україні.

 • Відділення оздоровлення вагітних санаторію "Хорол" об'єднання "Миргородкурорт" цими днями відзначає своє 20-річчя. За цей час тут пройшли обстеження і курс загально оздоровлюючих процедур більше 15 тисяч жінок

  Ірина ДУБСЬКА, "ФАКТИ", 17 листопада 2017

 • Науково-практична конференція з актуальних питань сучасного акушерства і гінекології та використання нових можливостей санаторно-курортного оздоровлення жінок відбулася в санаторно-курортному комплексі «Миргород».

 • «Миргородкурорт» було обрано місцем проведення двадцять восьмої науково-практичної конференції для лікарів-ендокринологів України, яка щороку проводиться під егідою Міністерства охорони здоров’я, Національної академії медичних наук, Асоціації ендокринологів України та Інституту ендокринології та обміну речовин імені Василя Комісаренка Академії медичних наук України.

 • Для друзів курорту "Миргород" замальовка для гарного настрою про один із басейнів відкритого типу курорту.

 • Цими днями вся Україна святкувала у місті Миру 100-літній ювілей курорту «Миргород» - найвідомішої оздоровниці, яка подарувала здоров’я мільйонам людей і за останні роки стала візитівкою України у світі. Святкування визначного ювілею проводилося на державному рівні, тож тисячний колектив оздоровниці приймав вітання від Президента України, Верховної Ради, Прем’єр-міністра та уряду, Федерації профспілок України, керівників санаторно-курортної галузі та численних гостей.

 • Цими днями на курорті «Миргород» відзначалася особлива подія для санаторно-курортного комплексу нашої держави. Свій ювілей святкувало Приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів профспілок України – «Укрпрофоздоровниця». Для численних гостей, серед яких було вище керівництво Федерації Профспілок України, народні депутати, керівники санаторіїв урочистості стали ще одним приводом для визначення подальшої стратегії розвитку профспілкового руху та лікувально-оздоровчих закладів ФПУ.

Сторінки