Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

12-тиденна оздоровча програма для жінок «Лікування гінекологічних захворювань та безпліддя»

Трехдневная диагностическая программа «Для женщин»

 

Якщо з’явилися проблеми з жіночим здоров’ям, не чекайте поки вони переростуть у біду.  На курорті «Миргород» Вам допоможуть знайти причини розладів і допоможуть їх позбутися.  12-тиденна оздоровча програма для жінок «Лікування гінекологічних захворювань та безпліддя» забезпечує якісне комплексне обстеження жіночого організму з використанням сучасних діагностичних методик, з метою оцінки стану здоров’я та виявлення найпоширеніших захворювань. На курорті «Миргород» Ви маєте унікальну можливість поєднати відпочинок в найвідомішій у світі українській оздоровниці з шансом всього за кілька днів на базі Курортної поліклініки та Бальнеогрязелікарні пройти повний комплекс обстежень та лікувальних процедур без метушні по місту в пошуках можливості пройти їх у різних клініках.

Програма включає в себе прийом у висококваліфікованих терапевта та гінеколога, огляд та УЗД вагінальним датчиком, мазки на флору, комплекс аналізів крові, в тому числі на цукор, статеві гормони, TORCH-інфекцію, печінкові проби та клінічні дослідження сечі, ЕКГ. Високий лікувальний ефект забезпечується курсами пневмопресингу та гіпербаричної оксигенації (барокамера), мікроклізм з відваром протизапальних трав, ультрафонофорезом з гідрокортизоновою маззю на низ живота, мазевими та грязевими піхвовими тампони, мазевим тампоном з бактеріальним препаратом "Наріне", грязевими аплікаціями на низ живота, лікуванням у вихровій гідрофотомагнітній ванні "Купава" та перлинній ванні з хромотерапією, підводним душем-масажем та гідролазерним зрошенням. Завершують програму консультації у терапевта та гінеколога з підготовкою рекомендацій щодо подальшого лікування у разі потреби.

Високу ефективність лікування підтверджує статистика. Щороку, після оздоровлення природними лікувальними чинниками курорту «Миргород», біля десяти дітей народжується у родинах, що по кілька років вважалися безплідними.

Тривалість обстеження та лікувальної програми розрахована на 12 днів. Вартість оздоровчого комплексу «12-тиденна оздоровча програма для жінок «Лікування гінекологічних захворювань та безпліддя» складає 7845,00 грн.

Крім цього Вам буде запропоновано комфортабельний відпочинок у номерах на Ваш вибір, дієтичне харчування та комплекс лікувальних і оздоровчих процедур. Їх вартість визначається додатково, в залежності від обраної Вами категорії номеру, дієтичного чи ресторанного типу харчування або бажання продовжити своє оздоровлення та відпочинок.

Сьогодні найнадійніша інвестиція – це інвестиція у власне здоров’я.

Відвідавши курорт «Миргород» Ви знову захочете повернутися сюди!

З питань замовлення «12-тиденної оздоровчої програми для жінок «Лікування гінекологічних захворювань та безпліддя» звертатися за телефонами: 
+38 (0-5355) 5-21-25 та 5-52-69

 

Укр
Тип лікування : 
Оздоровчі програми