Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

 

 

   Адміністрація, профспілковий комітет і весь колектив справжньої перлини України,

 

усесвітньо відомого курорту «Миргород» 

 

сердечно вітає свого генерального директора, заслуженого лікаря України

 

Олександра Даниловича Гавловського

 

із 60-літтям.

 

     Усе своє життя Олександр Данилович присвятив миргородській оздоровниці, пройшов шлях від простого лікаря до керівника тисячного колективу «Миргородкурорту». За минулі 14 років під його керівництвом, у непрості для нашої держави часи, курорт здійснив справжній прорив у розвитку від звичайної пострадянської оздоровниці, до курорту зі світовим ім’ям.

     Талановитий керівник зі стратегічним мисленням міжнародного масштабу, він багато зробив для розвитку санаторно-курортної галузі України. Розроблена і втілена Олександром Даниловичем стратегія розвитку курорту «Миргород» і загалом курортної справи Генеральною Асамблеєю Всесвітньої Асоціації Водо та Кліматолікування (FEMTEC) визнана трендовою для розвитку курортів усього світу, а курорт «Миргород» отримав високе міжнародне визнання і названий кращим курортом світу.

     Відомий громадський діяч, мудрий і досвідчений керівник Олександр Данилович багато робить для того, щоб не тільки Миргородська оздоровниця залишалася кращим курортом світу, а й для того, щоб Миргород став справжньою курортною столицею України. І його неодноразове обрання депутатом міської ради та Полтавської обласної ради свідчать про заслужену довіру і повагу миргородців.

     Шановний Олександре Даниловичу, щиро вітаємо Вас з ювілеєм. Бажаємо Вам міцного здоров’я і сил для нових звершень. Радіємо з того, що маємо честь працювати з Вами і віримо в успіх всіх Ваших благородних починань.

     Хай сторицею повертається добро, яке Ви робите людям.

     Хай у Вашому житті завжди буде багато щастя та людської поваги, оптимізму та впевненості, творчої наснаги та заслуженого успіху.

     Хай і надалі Ваш шлях, буде щедрий добром, захоплюючий новими планами і благополучний прихильністю Небес!