Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

У ВОРКШОПІ НА КУРОРТІ «МИРГОРОД» РОЗГЛЯДАЛИ САНАТОРНО-КУРОРТНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ПОЛТАВЩИНИ

#mirgorodkurort, #курортмиргород, #туристичнийпотенціалполтавщини, #екотуризм, #экотуризм, #туристическийпотенциалполтавщины

Заходи в актуальному сьогодні форматі робочої майстерні (workshop) на курорті проводяться не вперше. Важливо, що цього разу їх ініціатором став Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, а учасниками – представники міської влади, санаторно-курортних закладів області, провідні науковці, фахівці у сфері культури, туризму і сучасних інформаційних технологій.

 

Цікавою складовою воркшопу була можливість безпосередньо познайомитися з напрацюваннями в галузі медичного туризму найвідомішої української оздоровниці - санаторно-курортного комплексу «Миргород», який активно впроваджує найсучасніші медичні та медійні технології.

Своїми напрацюваннями і думками про перспективи розвитку санаторно-курортної галузі та туризму ділилися Миргородський міський голова Сергій Соломаха, медичний директор ПрАТ «Миргородкурорт» Наталія Бутенко та речник курорту Олександр Гринь, представники санаторно-курортних закладів та туристичних родзинок області.

Про міжнародний досвід у туристичному маркетингу та перспективи Полтавщини говорила директор Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, доцент кафедри туризму та адміністрування ПНТУ ім. Кондратюка - Ірина Черниш.

Сучасні можливості презентування туристичних продуктів на новаційних інформаційних платформах розкривала фахівець рекламного агентства «ЛампаАгенці» Олена Романенко. Цікаве обговорення численних питань і обмін досвідом вміло модерувала директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Учасники воркшопу ознайомилися з лікувально-діагностичною базою курорту «Миргород» та підходами в організації медичного туризму як в Україні, так і за її межами. Гості високо оцінили рівень роботи керівництва і фахівців оздоровниці у цьому напрямку та користь від такого спілкування.

В ході зустрічі було підписано Меморандум про співробітництво «Миргородкурорту» та Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Безумовно, така співпраця дасть гарні результати вже найближчим часом.