Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ

Туры выходного дня

ВАС ЧЕКАЮТЬ НОВІ ОЗДОРОВЧІ ПРОГРАМИ!

Якщо у Вас немає можливості приїхати на повноцінний тритижневий курс, а Ваш організм потребує відпочинку і відновлення, ми пропонуємо ОНОВЛЕНІ одно-, дводенні та триденні тури вихідного дня, НОВУ тижневу програму "Додай життєвого тонусу", ОНОВЛЕНІ діагностичні та лікувальні програми для чоловіків та жінок, а також надзвичайно актуальну сьогодні програму схуднення під наглядом лікарів "Ідеал", які суттєво покращать стан Вашого здоров'я. І все це, за висновком Всесвітньої Федерації водо та кліматолікування, на "Кращому курорті світу" - курорті "Миргород".

Програми розраховані на отримання максимального ефекту від кожного дня перебування на курорті, орієнтовані на реалізацію філософії SPA-відпочинку — відновлення фізичного і душевного здоров'я, в першу чергу, за допомогою цілющих природних чинників. Душевний комфорт і гармонійне поєднання лікування і відпочинку, можливість для кожного відпочиваючого і кинутися у вир культурно-мистецького життя, а для цього на курорті є все необхідне, бо тут «танцювальну терапію» у чудовому Палаці культури навіть включають до розпорядку дня, і унікальна можливість, за бажанням, побути на одинці з первозданною природою, вдихнути на повні груди п'янкий аромат луків, березового гаю і соснового бору. До речі, курорт «Миргород» — це чи не єдиний курорт, на території якого діє старовинний православний храм, дзвони якого, крім духовного, мають і глибокий оздоровчий ефект.

Програми органічно поєднують комплекс сумісних курортних процедур з використанням найсучасніших технологій і методик оздоровлення, потужний ефект водолікування цілющою Миргородською, поєднаний з переходом на дієтичне харчування, індивідуальні фізичні навантаження, поєднані з відпочинком у найбільш екологічно чистому місці Полтавщини, в справжній перлині України - курорті «Миргород».

Програми розпочинаються після Вашого приїзду. Вам буде запропоновано проживання в номері вибраної категорії, дієтичний або ресторанний тип харчування (крім програми схуднення) та програму лікувальних процедур спрямованих на поліпшення самопочуття, нормалізацію обмінних процесів в організмі, рухливості суглобів та хребта. Це дозволить отримати заряд бадьорості та оптимізму, сприятиме очищенню та загальному оздоровленню всього організму. 

Сьогодні найнадійніша інвестиція – це інвестиція у власне здоров’я. Запропоновані оздоровчі програми - оптимальне рішення на цьому шляху.

Зверніть увагу! Оскільки рівень комфортності проживання і тип харчування (дієтичне харчування, за визначеною лікарем дієтою, чи ресторанний тип харчування) Ви обираєте самі, вартість проживання та харчування визначається додатково, оремо від вартості оздоровчих програм.

Відвідавши курорт «Миргород» Ви знову захочете повернутися сюди!

З питань замовлення оздоровчих програм звертатися за телефонами: +38(0-5355) 5-21-25 та 5-52-69.

 

Укр
Тип лікування : 
Оздоровчі програми