Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Триденний тур вихідного дня «Відпочинок, бадьорість і здоров’я»

Найвідоміша у світі українська оздоровниця - курорт «Миргород», розташована в мальовничому екологічно чистому куточку України в Полтавській області пропонує триденний тур вихідного дня. Вам буде запропоновано комфортабельний відпочинок у номерах на Ваш вибір, дієтичне харчування та комплекс лікувальних і оздоровчих процедур.

Ви втомилися від метушні великого міста, постійна напруга, порушення сну, біль в області кишечнику, загальне нездужання. Поспішайте в Миргород, де водні процедури і масажі повернуть Вам молодість і красу, нормалізують артеріальний тиск, повернуть рухливість в суглобах, відновлять роботу кишковика, допоможуть позбутися зайвої ваги і повернуть фізичну активність.

Унікальна миргородська вода – королева мінеральних вод України допоможе налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, збагатити організм мікро- та макроелементами, відновити сили. Триденний курс оздоровлення передбачає прийом висококваліфікованого лікаря-терапевта, внутрішній прийом мінеральної води та фіто-коктейлів, дієтичне харчування. Ви оздоровитесь у кращому в галузі лікувальному басейні, який поєднує каскадну подачу води, гідромасаж, джакузі, систему „зустрічна хвиля" і систему постійної очистки води. Крім основного комплексу  бальнеологічних процедур, тут проводиться пасивне витягнення хребта за допомогою швейцарських поясів «Айрекс» та аквастеп.

Приймете процедури загальної магнітотерапії на апараті "Магнітотурбон" та гіпербаричної оксигенації (барокамера). Відчуєте потужний оздоровчий ефект перлинно-бішофітної ванни з хромотерапією та підводного душу-масажу, ванни «Цариця Сходу» та сауни, відчуєте тисячі поцілунків рибок Гарра Руфа під час фіш-пілінгу, активуєте імунну систему у кріосауні, підтримаєте тонус у тренажерній залі і отримаєте задоволення від денс-терапії. 8c32c36f.jpg

Вартість оздоровчого комплексу триденної програми «Відпочинок, бадьорість і здоров’я» складає 2443 грн. 00 коп.

Вартість проживання та харчування визначається додатково, в залежності від обраної Вами категорії номеру, а також дієтичного або ресторанного типу харчування.

Для Вас Миргород – це інвестиція у власне здоров’я і відновлення активності та працездатності. Ефективна програма оздоровлення поєднується з іншими життєвими радощами та захопленнями, широким вибором культурних заходів та екскурсій.

Запрошуємо Вас взяти участь у цій програмі, яка стане родзинкою Вашого буденного життя.

Відвідавши курорт «Миргород» Ви знову захочете повернутися сюди!

З питань замовлення триденного туру "Відпочинок, бадьорість, здоров’я" звертатися за телефонами:

(0-5355) 5-21-25 та 5-52-69.

 

Укр
Тип лікування : 
Оздоровчі програми