Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ТИЖНЕВА ПРОГРАМА "ДОДАЙ ЖИТТЄВОГО ТОНУСУ"

Найвідоміша у світі українська оздоровниця - курорт «Миргород», розташована в мальовничому екологічно чистому куточку України в Полтавській області пропонує тижневу оздоровчу програму "Додай життєвого тонусу". Вам буде запропоновано комфортабельний відпочинок у номерах на Ваш вибір, дієтичне харчування та комплекс лікувальних і оздоровчих процедур.

Ви втомилися від метушні великого міста, постійна напруга, порушення сну, біль в області кишечнику, загальне нездужання. Поспішайте в Миргород, де цілюща вода, кришталево чисте повітря, найсучасніші лікувальні процедури повернуть Вам молодість і красу, допоможуть нормалізувати артеріальний тиск, повернути рухливість в суглобах, відновлять роботу кишковика, допоможуть позбутися зайвої ваги і повернуть фізичну активність.

Унікальна миргородська вода – королева мінеральних вод України допоможе налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, збагатити організм мікро- та макроелементами, відновити сили. Тижневий курс оздоровлення передбачає прийом висококваліфікованого лікаря-терапевта, лікаря-уролога, або гінеколога, відповідні обстеження: електрокардіограма, клінічний аналіз крові на гематологічному аналізаторі та сечі, ректороманоскопію (крім 1 варіанта).

Ви відчуєте на собі цілющу силу всесвітньовідомої Миргородської мінеральної води та фіто-коктейлів, дієтичного харчування. Ви оздоровитесь у кращому в галузі лікувальному басейні, який поєднує каскадну подачу води, гідромасаж, джакузі, систему «зустрічна хвиля» і систему постійної очистки води. Крім основного комплексу бальнеологічних процедур, тут проводиться пасивне витягнення хребта за допомогою швейцарських поясів «Айрекс» та аквастеп.

Крім вказаних вище обстежень, консультацій та процедур, Вам пропонуються 5 варіантів комплексів процедур цієї лікувальної програми, в залежності від наявних захворювань і сумісності процедур.

 

1-й варіант. Оздоровчий ефект досягається за рахунок застосування лікувального потенціалу підводного душу-масажу (3 процедури), перлинно-бішофітної ванни з хромотерапією (6), сауни (1) та кріосауни (2), гідро-лазерного душу (5), ароматерапії (5). Вартість 1-го варіанту оздоровчої програми становить 3713,00 грн.

 

2-й варіант. Високий оздоровчий ефект досягається за рахунок застосування лікувального потенціалу перлинно-бішофітної ванни з хромотерапією (6 процедур), ванни «Купава» (6), сауни (2), масажу спини (5), гідроколонтерапії (2) та лікувальних мікроклізм (5), ароматерапії (5), гіпербаричної оксигенації (барокамери) (5), занять у тренажерній залі (5) та денс-терапії (5). Вартість 2-го варіанту оздоровчої програми становить 5953,00 грн.

 

3-й варіант. Високий оздоровчий ефект досягається за рахунок застосування лікувального потенціалу перлинно-бішофітної ванни з хромотерапією (5 процедур), ванни «Цариця Сходу» (3), сауни (2) та кріосауни (2), пневмопресингу (5) та масажу спини (5), гідроколонтерапії (2) та лікувальних мікроклізм (5), ароматерапії (5), гіпербаричної оксигенації (барокамери) (5), занять у тренажерній залі (5) та денс-терапії (5). Вартість 3-го варіанту оздоровчої програми становить 6728,00 грн.

 

4-й варіант. Високий оздоровчий ефект досягається за рахунок застосування лікувального потенціалу перлинно-бішофітної ванни з хромотерапією (6 процедур), ванни «Купава» (5), сауни (2) та кріосауни (5), масажу спини (5), гідроколонтерапії (1) та лікувальних мікроклізм (5), ароматерапії, фіш-пілінгу (5), загальної магнітотерапії (5), занять у тренажерній залі (5)та денс-терапії (5).

 Вартість 4-го варіанту оздоровчої програми становить 5918,00 грн.

 

5-й варіант. Оздоровчий ефект досягається за рахунок застосування лікувального потенціалу перлинно-бішофітної ванни з хромотерапією (6 процедур), ванни «Цариця Сходу» (6), масажу спини (5), лікувальних мікроклізм (5), ароматерапії (5), фіш-пілінгу (5), загальної магнітотерапії (5), денс-терапії (5). Вартість 5-го варіанту оздоровчої програми становить 4503,00 грн.

 

Вартість проживання та харчування визначається додатково, в залежності від обраної Вами категорії номеру, дієтичного чи ресторанного типу харчування або бажання продовжити свій відпочинок.

Для Вас Миргород – це інвестиція у власне здоров’я і відновлення активності та працездатності. Ефективна програма оздоровлення поєднується з іншими життєвими радощами та захопленнями, широким вибором культурних заходів та екскурсій.

Запрошуємо Вас взяти участь у цій програмі, яка стане родзинкою Вашого буденного життя.

Відвідавши курорт «Миргород» Ви знову захочете повернутися сюди!

З питань замовлення тижневої програми «Додай життєвого тонусу» звертатися за телефонами: (0-5355) 5-21-25 та 5-52-69.

Укр
Тип лікування : 
Оздоровчі програми