Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ОСЕЛИВСЯ В УКРАЇНСЬКОМУ ЄРУСАЛИМІ

 

Чи знаєте ви, що у світі всього кілька міст несуть у своїй назві одвічне прагнення людей до миру? Одне з них Єрусалим, інше український Миргород. Так от. ВЧОРА, 19 ГРУДНЯ, ВПЕРШЕ НА КУРОРТІ «МИРГОРОД» ВІДКРИЛАСЯ РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У РІЗДВЯНОМУ МІСТЕЧКУ.

 

 

Сотні людей, святковий настрій, небо в золотих зірочках, а головне – щасливі діти, яким випала нагода поспілкуватися з Самим їх найбільшим улюбленцем – Святим Миколаєм у його казковому будиночку. Побачити не по телевізору чи в планшеті справжній Вертеп і пережити, як колись понад дві тисячі років тому, щастя волхвів від появи Різдвяної зірки, що сповіщала про прихід у цей світ Спасителя. Хіба передаси всі емоції від такого свята? Це треба бачити і відчувати.

Кожного дня з 16.30 і дорослих, і малих чекає Різдвяний ярмарок на площі перед Палацом культури курорту, а діточок Святий Миколай у своїй резиденції. До речі, казкова резиденція укомплектована не тільки купою подарунків для слухняних діточок, а й різочками для неслухів. Та Святий угодник Божий, їх ще ні разу не застосовував. Бо дітки приходять до нього з любов’ю і своїми вміннями: або віршика розказати, або пісеньку заспівати, або розповісти, які вони були слухняні в минулому році. Свято!!!

А триватиме це свято цілий місяць, аж до 19 січня. Тож ви ще встигнете не тільки почути про нього, а й взяти участь. Запрошуємо!