Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Санаторій "Хорол"

DSC_2644.jpgСанаторій «Хорол» об'єднує універсальні можливості новітніх методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку. Тут успішно лікують захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і кишечнику як у дорослих, так і у дітей в супроводі батьків. Для батьків з дітьми створені всі умови для комфортного сімейного оздоровлення і відпочинку. Турботу про дітей, під час проходження процедур батьками, беруть на себе кваліфіковані вихователі в добре обладнаній ігровій кімнаті.

 

_DSC0568.jpgУ санаторії проводиться ефективна реабілітація хворих після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань, неперевершені результати дає лікування хворих з патологією жіночих статевих органів. Все актуальніше сьогодні стає лікування безпліддя подружніх пар. Саме після лікування в санаторії "Хорол" десятки дітей народилися в сім'ях, які страждали безпліддям. Також санаторій спеціалізується на реабілітації і оздоровленні вагітних жінок (від 12 до 32 тижнів). Це унікальне відділення заслуговує особливої уваги. Прекрасна природа, спокій, харчування екологічно чистими продуктами, увага досвідченого персоналу створюють надзвичайно сприятливі і комфортні умови для вагітних. Обстеження і лікування тут проводяться на найсучаснішому рівні. Індивідуально для кожної жінки складається комплексний план лікувально-оздоровчих заходів. У санаторії "Хорол" майбутнім мамам допомагають не тільки оздоровитися, але і підготуватися до пологів. Для цього у відділенні діє «Школа матері», мета якої полягає у формуванні навичок у майбутніх мам та усвідомлення батьківства у подружніх пар в період вагітності. 4e2b503d.jpgПід час лекцій, які проводять висококваліфіковані лікарі, майбутні мами набувають практичних навичок по знеболенню пологів і догляду за дитиною. 

 

Також успішно в санаторії лікують цукровий діабет, патології ендокринної системи, захворювання органів дихання, органів опори і руху, нервової системи.

DSC_2256.jpg

У вартість путівки входить проживання, медичне обстеження, за обраним профілем, з використанням найсучаснішого діагностичного обладнання, ефективне лікування за новітніми методиками, дієтичне харчування екологічно чистими продуктами. За бажанням відпочиваючі можуть скористатися індивідуально розробленим харчуванням ресторанного типу.

 

Санаторій "Хорол" має власне ванне відділення. До послуг відпочиваючих широкий вибір лікувальних ванн, душів, відділення кишкових промивань, торфогрязелікування, широкий спектр методик апаратної фізіотерапії: електролікування, світлолікування, магнітотерапія, ультразвукова і мікрохвильова терапія та інші види фізпроцедур, лікувальні масажі, інгаляції - використовуються інгаляції синглетним киснем та настоями лікарських трав, фітотерапія, лікувальний басейн з пасивним вертикальним витягненням хребта, літній відкритий басейн, кріосауна, солярій, сауна, які не тільки відновлять здоров'я, але й красу та молодість.

 

DSC_1446.JPGОткрБассейн.jpgТакож до послуг відпочиваючих кабінет спелеотерапії — спеціалізоване приміщення, умови якого максимально наближені до відомих солотвинських природних соляних печер. Призначається при захворюваннях бронхо-легеневої системи: бронхіальна астма, хронічні бронхіти з астматичним компонентом; ішемічна хвороба серця; післяінфарктні стани; гіпертонічна хвороба; нейроциркуляторна вегето-судинна дистонія; неврози і неврозоподібні стани; захворювання шкіри: псоріаз і нейродерматити.

 

Кабінет пневмопресингу — для лікування облітеруючого атеросклерозу, варикозного розширення вен, лімфостазу, цукрового діабету, остеохондрозу, дисциркуляторної енцефалопатії. Щороку тут впроваджується 2-3 нових лікувальних методики.

 

Санаторій «Хорол» має власний автоматичний бювет мінеральної води, кабінети озокеритолікування, центр механотерапії де до Ваших послуг велотренажери, велоергометри, фітнес-центр «Кеттлер», сучасний зал ЛФК оснащений дошкою Євмінова та інше спортивне знаряддя, які дають прекрасні результати при остеохондрозах, артрозі, сколіозах, порушеннях постави. Також при лікуванні цієї патології використовують нові методики: ударно-хвильову терапію, лікування захворювань хребта апаратом тракційної терапії «Ормед-професіонал», загальну магнітотерапію. Санаторій має власний спортивний майданчик з комбінованим майданчиком для гри в волейбол, баскетбол, міні-футбол, 2 майданчики для гри в бадмінтон та настільний теніс, а також доріжки «Бадьорості та витривалості». Крім того, відпочиваючі користуються майданчиком для гри в великий теніс, бадмінтон, баскетбол, волейбол на загально-курортному спортивному комплексі.

 

P1180250.JPGДля проведення процедур дозованої ходьби використовується один внутрішньо санаторний маршрут загальною протяжністю 600м., та 2 загально-курортні маршрути протяжністю 1700м., та 4000м. Весь процес проведення занять з різноманітних форм лікувальної фізкультури та фізкультурно-оздоровчих занять проводиться під контролем лікаря ЛФК та інструкторів ЛФК.

 

До послуг відпочиваючDSC_2687.jpgих Курортна поліклініка оснащена найсучаснішим діагностичним обладнанням кращих світових виробників та краща в Україні загальнокурортна Бальнеогрязелікарня.

 

auuycjzn.jpgСанаторії "Хорол" має власну їдальню з європейським дизайном і ситемою кондиціонування повітря, розраховану на одночасне харчування відпочиваючих з використанням попереднього замовлення страв.

В комплексній терапії використовуються дієти 1, 2, 4, 5, 5п, 8, 9 ПР. Харчування в санаторії чотириразове, а по окремим дієтам (5П, 9, ПР,) - подрібнене шестиразове.DSC_2762.jpg

 

Санаторій «Хорол» приємно здивує Вас гостинністю і високою кваліфікацією лікарів та персоналу, які подбають, щоб оздоровниця стала для Вас джерелом здоров'я, місцем прекрасного відпочинку, незабутніх зустрічей і вражень!

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

2-місні кімнати з усіма зручностями, 2-місні кімнати з усіма зручностями покращені, 1-місні кімнати з усіма зручностями, 1-місні кімнати з усіма зручностями покращені, 1-місні «Люкси», 2-місні «Люкси» 2-кімнатні, 2-місні «Люкси» 3-кімнатні. У всіх номерах є телевізори з кабельним телебаченням.

 
Horol_2mNomer.jpg2-місний Horol_1k_1mLux.jpg1-місний люкс
Horol_2k_2mLux1.jpg2-місний люкс Horol_2k_2mLux_.jpg2-місний люкс
Horol_2k_2mLux2_.jpg2-місний люкс

 

 

Відгуки про санаторій